Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 0:0 do przerwy - mecz NA ŻYWO (LIVE, ONLINE, STREAM, TRANSMISJA)

JEW, TVN24 XNEWS
ARSENAL - CHELSEA 0:0 - do przerwy bez bramek. Derby Londynu i szlagier 34 kolejki Premier League już trwa. Mecze drużyn z Londynu zawsze wzbudzają emocje wśród prawdziwych kibiców, a do tego warto podkreślić, że i Arsenal i Chelsea walczą w tym sezonie o mistrzostwo. Arsenal ma za sobą aż 8 zwycięstw i zajmuje drugie miejsce w lidze. Gdzie obejrzeć mecz Arsenal - Chelsea na żywo? Początek meczu Chelsea - Arsenal od godziny 17, a relacja na żywo w kanale Canal+ Family. Możecie także śledzić wynik meczu Arsenal Londyn - Chelsea Londyn na żywo na naszej stronie GazetaWroclawska.pl

ARSENAL - CHELSEA LIVE NA ŻYWO - DERBY LONDYNU NA ŻYWO - 26.04.2014 - CHELSEA - ARSENAL - ZOBACZ RELACJĘ Z MECZU - KLIKNIJ W WYNIK PONIŻEJ

W sobotnie popołudnie na kibiców Premier League czeka prawdziwa gratka - derby Londynu. Chelsea, która od początku sezonu zmierza po mistrzostwo Anglii może przypieczętować ligowy triumf na boisku największego rywala, a Kanonierzy nie zamierzają przerwać fantastycznej passy zwycięstw (8 z rzędu) Czy zespół Jose Mourinho zrobi kolejny ważny krok w stronę mistrzostwa? A może wygra Arsenal, który do końca sezonu walczyć będzie o wicemistrzostwo?

Chelsea Londyn z siedmiopunktową przewagą nad drugim Arsenalem prowadzi w tabeli Premier League. Według komentatora nc+, Przemysława Pełki, za wcześnie jest jeszcze, aby mówić o mistrzostwie Anglii dla "The Blues". - Ostatnio nie grają porywająco.

Trzeba być ostrożnym z ferowaniem wyroków - powiedział.  - Jeżeli Chelsea będzie grała w najbliższych trzech meczach tak jak z QPR, to jest duże prawdopodobieństwo, że straci punkty. A przyjdzie im się wtedy mierzyć z Manchesterem United, Arsenalem i walczącym o utrzymane Leicester - dodał Pełka.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn w tym sezonie górą była Chelsea. "The Blues" wygrali u siebie 2:0 po bramkach Edena Hazarda z rzutu karnego oraz Diego Costy. Natomiast ostatni mecz na Emirates Stadium zakończył się remisem 0:0.