Sazan Pęczniew - TMRF Widzew 2:3 [ZDJĘCIA, RELACJA]

Paulina Szczerkowska
Po pełnym walki meczu piłkarze TMRF Widzew wygrali z Sazanem Pęczniew 3:2. Łodzianie zwycięską bramkę strzelili w ostatniej minucie doliczonego czasu gry!

Od początku meczu widzewiacy walczyli o każdy metr boiska. Jako pierwsi bramkę strzelili jednak zawodnicy z Pęczniewa. W 17 minucie dobrze przymierzył Piotr Walczak i było 1:0 dla gospodarzy. TMRF robił wszystko by odrobić straty. Ta sztuka udała się w 40 minucie, kiedy gola na 1:1 strzelił Dariusz Lisowski. Remis nie utrzymał się długo. Tuż przed końcem pierwszej połowy prowadzenie objęli gospodarze. Na listę strzelców wpisał się Andrzej Wilczyński.

Drugą połowę spotkania zawodnicy rozpoczęli równie ambitnie. Gole zaczęły jednak padać dopiero pod koniec meczu. W 90 minucie, po zamieszaniu w polu karnym, piłkę do bramki wepchnął Mariusz Woźniak. Było już 2:2, ale łodzianie nie zamierzali się poddawać. W doliczonym czasie gry wynik na 2:3 ustalił Krystian Bielecki.

TMRF, czyli drużyna założona przez kibiców Widzewa, wygrał z trzecim w tabeli Sazanem Pęczniew i umocnił się na pozycji lidera 1 grupy łódzkiej B Klasy. W tej chwili widzewiacy mają 6 punktów przewagi nad drugą w tabeli Victorią Rąbień i są głównym kandydatem do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Materiał oryginalny: Sazan Pęczniew - TMRF Widzew 2:3 [ZDJĘCIA, RELACJA] - Dziennik Łódzki