Master Pharm Budowlani mają spółkę z Gruzinami [ZDJĘCIA]

  Master Pharm Budowlani mają spółkę z Gruzinami [ZDJĘCIA]

  Dariusz Kuczmera

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Master Pharm Budowlani mają spółkę z Gruzinami [ZDJĘCIA]
  1/13

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Paweł Łacheta

  Będzie drżała ziemia, bo w sobotę o godz. 16 na stadionie SMS zagra drużyna Master Pharm Budowlani i Arka Gdynia.
  Obie drużyny zagrają w finale mistrzostw Polski, ale zbroją się już po drodze.

  Master Pharm Budowlanych Łódź w tym meczu wzmocnią Gruzini Teimuraz Sokhadze i Nika Czikwadze. Obaj grali w minionym sezonie w Gruzji w Rugby Club Kochebi, ale przegrali walkę o finał. Zostali brązowymi medalistami, co dla nich było porażką. Obaj chcą powetować sobie porażkę w Gruzji złotym medalem w Polsce.

  Master Pharm Budowlani mają spółkę z Gruzinami i to przynosi efekty. Teimuraza doskonale znamy, bo wcześniej grał w Budowlanych. A o innym Gruzinie Nice Czikwadze mówi alfa i omega polskiego rugby Mirosław Żórawski: - To typowa ósemka. Prawdziwy wiązacz. Brakowało nam takiego zawodnika. A warto też dodać, że Teimuraz Sokhadze zmienił się ostatnio, bardzo dojrzał, będzie innym graczem.

  Po takiej rekomendacji koniecznie trzeba wybrać się na mecz. W sobotę o godz. 16 na stadionie SMS przy ul. Milionowej w Łodzi obejrzymy najlepsze polskie drużyny.

  Łodzianie zwycięstwem nawet za cztery oka nad Arką zapewnią sobie udział w wielkim finale, nadal wierzymy, że o mistrzowskim tytule zdecyduje dwumecz - pierwszy mecz w Łodzi, rewanż w Gdyni. Jeśli władze Polskiego Związku Rugby nie rozumieją, jak promować swoją dyscyplinę i zrobią inaczej, to nie wiedzą, co to PR.

  Finał zaplanowany jest na 4 lipca. Ale wracajmy do sobotniego meczu. Gwarantujemy wielkie emocje. Zapraszamy na walkę od pierwszej do ostatniej minuty.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama