Power Show Olgi Kozierowskiej w kinie Silver Screen . Wygraj...

  Power Show Olgi Kozierowskiej w kinie Silver Screen . Wygraj bilety!

  red

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Power Show Olgi Kozierowskiej w kinie Silver Screen . Wygraj bilety!
  1/2
  przejdź do galerii
  Nasi Czytelnicy mają wyjątkową okazję, by wygrać dwie podwójne wejściówki na Power Show Olgi Kozierowskiej. To cykl spotkań pt. “Możesz więcej niż myślisz, że możesz…“, które odbywają się w ośmiu miastach kraju, w tym w Łodzi. Uczestniczki spotkania po jego zakończeniu będą mogły wziąć udział w kursie z nordic walking.
  Cykl Power Show stworzony został dla kobiet, które poszukują pomysłu na siebie, pragną zmiany w życiu, ale nie potrafią podjąć działania lub nie wiedzą jak to zrobić. Kobiet, które chciałyby od życia więcej, poszukują motywacji i inspiracji oraz rady popartej życiowym doświadczeniem.

  Spotkanie będzie prowadziła Olga Kozierowska, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku wspiera kobiety i promuje ich sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Wykładom będzie towarzyszyła muzyka, za którą odpowiada Gabi Drzewiecka, pasjonatka dźwięku i dziennikarka muzyczna.

  Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na spotkanie, które odbędzie się we wtorek (26 maja) o godz. 18, w Silver Screen Łódź przy ul. Piłsudskiego 5. Po 90 minutowym Power Show odbywa się nietypowa sesja networkingowa i kurs z Nordic Walking w ramach akcji PZU Zdrowie „Zamień szpilki na kijki”.

  By zdobyć bilety na spotkanie, wystarczy wysłać do nas maila z krótką informacją, dlaczego chcecie wziąć udział w spotkaniu? Odpowiedzi, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, prosimy przesyłać na adres: konkursy@dzienniklodzki.pl. Na Wasze odpowiedzi czekamy do godziny 15 we wtorek (26 maja).

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama