Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit w...

  Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit w Łodzi. Wystąpi Bob Geldof

  Dariusz Pawłowski

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Organizatorzy imprezy ogłosili na razie program ostatniego dnia przedsięwzięcia. Na scenie Wytwórni wystąpi Wojciech Waglewski ze swoimi gośćmi (Maria Peszek, Leszek Możdżer, Fisz, Emade, zespół Voo Voo). Później odbędzie się gala wręczenia nagrody Człowieka Ze Złotym Uchem, którą odbiorą wspomniani Wojciech Waglewski, Bob Geldof i Roger Glover.

  Wieczór zakończy występ Boba Geldofa z zespołem. Nie wiadomo na razie, czy w ramach festiwalu zagra również Roger Glover, ale warto dodać, że fani zespołu Deep Purple zobaczą i usłyszą swoją ulubioną formację 25 października w Atlas Arenie.


  Bob Geldof otrzyma swoją nagrodę za "wyjątkowe wykorzystanie muzyki dla pokojowych celów na świecie". Przypomnijmy, że ten pochodzący z Irlandii muzyk zyskał popularność jako członek grupy rockowej The Boomtown Rats. Artysta jest autorem przebojów "Rat Trap", "I Don't Like Mondays", a także współautorem jednego z najlepiej sprzedających się singli wszech czasów "Do They Know It's Christmas?".

  Roger Glover zostanie wyróżniony za "całokształt dokonań w dziedzinie produkcji muzycznej", Wojciech Wag-lewski zaś za "szczególne dokonania w dziedzinie produkcji muzycznej oraz kunszt słowa". O kolejnych atrakcjach łódzkiego festiwalu dowiemy się wkrótce.

  Od dzisiaj karnety na Soundedit kosztują 120 zł. Bilety na poszczególne dni imprezy mają cenę 70 zł. Można je nabywać za pośrednictwem stron internetowych: ticketpro.pl, biletomat.pl, biletyna.pl oraz w kasie Klubu Wytwórnia.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo