Urban Summer Festival w Łodzi: gra miejska, warsztaty i...

  Urban Summer Festival w Łodzi: gra miejska, warsztaty i konkurs modowy

  Agnieszka Magnuszewska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Urban Summer Festival w Łodzi: gra miejska, warsztaty i konkurs modowy
  1/4
  przejdź do galerii

  ©materiały prasowe

  Ponad 120 wystawców , liczne warsztaty, gra miejska i konkurs modowy to główne atrakcje Urban Summer Festival, który rozpoczął się o godz. 9.30 w sobotę, 13 czerwca i potrwa do nocy.
  Początek o godz. 9.30 na Pasażu Schillera, gdzie rozpocznie się gra miejska przygotowana przez organizatorów Urban Summer Festival i Mysterious Room.

  - To największa gra miejska w Polsce, bo zapisało się na nią 5 tys. osób. Ta gra to odkrywanie nieznanej, zapomnianej Łodzi i jej ciekawych miejsc, o których nawet rodowici łodzianie czasem nie wiedzą - podkreśla Jacek Szyndler, organizator Urban Summer Festival.
  - Trasa gry miejskiej jest ściśle tajna, pracowaliśmy nad nią około miesiąca. Finał gry przewidziano na ul. Piotrkowskiej o godz. 21 ,gdy gościć będziemy znamienitą postać. Nie zdradzamy jednak, kto to. To niespodzianka.

  Natomiast o godz. 12 rozpoczyna się Urban Summer Festival w Art_Inkubatorze.

  - Będzie się działo, w Art_Inkubatorze będzie można zobaczyć, co przygotowało dla nas 120 projektantów głównie z Łodzi.To nie tylko moda, ale też rzemiosło artystyczne. Oprócz tego mamy zlot food tracków, bo przy Art_Inkubatorze powstanie strefa relaksu. Będzie można w niej usiąść pod parasolem, napić się czegoś i zjeść hummus czy burgera. Na terenie Art_Inkubatora przewidzieliśmy też masę warsztatów, począwszy od Se- ma -fora z warsztatami dla dzieci po warsztaty ceramiki - mówi Jacek Szyndler, organizator. - W Art- Inkubatorze zostajemy do godz. 19. Do tego w Galerii Off na OFF Piotrkowska przygotowaliśmy instalacje fashionowe 23 łódzkich projektantów. Będziemy mogli zagrać w grę w rozpoznawanie tych projektantów. Każdy z nich ma coś charakterystycznego w projektach, tak jak Nubee słynie ze swojej stylistyki kapturów, które są niepowtarzalne. Zobaczymy, kto będzie w stanie wytypować 23 stylizacje. Przewidzieliśmy masę nagród ufundowanych przez magistrat i wystawców.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama