Michał Mak odejdzie z GKS Bełchatów? Piłkarzem interesuje...

  Michał Mak odejdzie z GKS Bełchatów? Piłkarzem interesuje się Wisła Kraków

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Wiele wskazuje na to, że Michał Mak latem opuści PGE GKS Bełchatów. Choć piłkarz zaliczył przeciętny sezon, to jednak zainteresowanie nim jest dość spore. A i w Bełchatowie zdają sobie sprawę, że nie ma sensu trzymać go na siłę, tym bardziej, że jego kontrakt wygasa 31 grudnia.
  Michał Mak jest obiektem zainteresowanie wielu klubów

  Michał Mak jest obiektem zainteresowanie wielu klubów ©Dariusz Śmigielski/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Makiem interesuje się Michał Probierz, trener Jagiellonii Białystok. Okazuje się jednak, że o piłkarza zamierza zabiegać także Wisła Kraków. Co ciekawe, kilka lat temu Michał i jego brat Mateusz byli zawodnikami Wisły, grając w drużynach juniorskich. W Krakowie jednak wtedy nie poznano się na ich możliwościach i zawodnicy pożegnali się z Wisłą.

  Jeszcze niedawno PGE GKS stawiał wysokie wymagania finansowe wszystkim chętnym na pozyskanie braci Maków. Teraz pewnie spuści z tonu, tym bardziej, że od 1 lipca obaj bracia będą mogli podpisać umowy z nowymi klubami, które wejdą w życie od początku przyszłego roku, a bełchatowski klub nie dostanie wówczas nawet złotówki.
  Sprzedaż piłkarzy byłaby więc najrozsądniejszym ruchem. Bo trudno uwierzyć, że obaj zgodziliby się na przedłużenie swoich kontraktów. Jeśli już, to na taki ruch może zdecydować się Mateusz, który właściwie cały sezon stracił z powodu kontuzji.

  Jak informowaliśmy, PGE GKS czeka niemal całkowita przebudowa drużyny, a z klubem może rozstać się kilkunastu zawodników.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo