Sukces hakerów

  Jerzy Witaszczyk

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Kreml obśmiał Heraszczenkę z ukraińskiego MSW, który ogłosił, że hakerzy wykradli wojenne plany Rosji. Według nich, rosyjskie wojska miałyby dotrzeć pod Kijów w 15 dni.
  Sukces hakerów

  ©Grzegorz Gałasiński

  Tylko antyputinowski naiwniak wierzy w sukces hakerów. Z drugiej strony, tylko naiwny zwolennik Putina jest przekonany, że sztab sił zbrojnych Rosji nie ma planów ataku na Ukrainę i inne kraje. Rosja ma też plany obrony swego terytorium. Byłoby dziwne, gdyby ich nie miała.

  Jeszcze jako PiS-owiec Sikorski twierdził, że Układ Warszawski był agresywny, gdyż miał plan ataku na Zachód.

  "Zapomniał", że NATO miało plany ataku na Europę Wschodnią i ZSRR. Rzeczywistość bowiem jest taka, że dobrze zarządzane państwa i sojusze mają plany militarne na każdą ewentualność.

  Miejmy nadzieję, że sztabowcy Wojska Polskiego nie biorą pieniędzy wyłącznie za obmyślanie strategii na Afganistan, ale przemyśleli też, jak nas skutecznie bronić i ewentualnie kontratakować.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Historia się powtarza

   Mar (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Mamy nową odsłonę na razie zimnej wojny. Co będzie dalej?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dodam tylko, że...

   Ho Long (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Ukraina uprawia bardzo prymitywną propagandę antyrosyjską. Haker może najwyżej włamać się do najlepiej zabezpieczonego systemu komputerowego włączonego w sieć Internetu. Rosjanie nie są aż takimi...rozwiń całość

   Ukraina uprawia bardzo prymitywną propagandę antyrosyjską. Haker może najwyżej włamać się do najlepiej zabezpieczonego systemu komputerowego włączonego w sieć Internetu. Rosjanie nie są aż takimi głupkami, by w takiej sieci trzymać plany inwazji opracowane przez sztab ich wojskazwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama