Zapraszamy do Portu Łódź już w najbliższy weekend!

  Zapraszamy do Portu Łódź już w najbliższy weekend!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Zapraszamy do Portu Łódź już w najbliższy weekend!
  1/5
  przejdź do galerii
  W najbliższą sobotę i niedzielę (20-21 czerwca) zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych rodziców do centrum handlowego Port Łódź. Będzie to niezwykła okazja, by skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami Möller’s i poznać cenne właściwości tranu– bogatego, naturalnego źródła kwasów omega-3 i witaminy D3. Akcja organizowana jest wraz z Fundacją „Szczęśliwe Macierzyństwo”.
  Na miejscu bezpłatne badanie USG 4D i konsultantek Möller’s do Twojej dyspozycji. Dowiedz się dlaczego kwasy omega-3 i witamina D3są tak ważne w rozwoju dziecka i zdrowia kobiety w ciąży.

  W specjalnie przygotowanym punkcie konsultacyjnym eksperci Möller’s będą udzielać cennych porad, m.in. w zakresie znaczenia kwasów omega-3 (DHA i EPA) oraz witaminy D3, ważnych dla zdrowia kobiet w ciąży, karmiących piersią, niemowląt i dzieci. Składniki te zawarte są w kapsułkach Möller’s Forte z tranem oraz norweskich tranach Möller’s Baby, które mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i karmiące piersią, a w przypadku tranu również przez niemowlęta powyżej 6 miesiąca życia.

  Eksperci zwracają uwagę na szczególną rolę kwasów omega-3w suplementacji diety kobiet w ciąży, ponieważ wpływają one na odpowiednie tworzenie się i funkcjonowanie mózgu dziecka. Udowodniono również, że dzieci, których dieta jest bogata w kwasy omega-3, rzadziej chorują, mają lepsze wyniki w nauce i testach na inteligencję*. Warto zatem wprowadzić suplementację zarówno kwasów omega-3, jak i witaminy D3, która wspomaga odporność oraz przyczynia się do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Oba te składniki zawarte są w produktach Möller’s.

  Zapraszamy już 20 i 21 czerwca 2015 r. do centrum handlowego Port Łódź, Łódź, ul. Pabianicka 245, w godz. 10.00-17.00.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo