Będzie powrót do Bełchatowa? Ulatowski, Bartoszek...

  Będzie powrót do Bełchatowa? Ulatowski, Bartoszek...

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Po rezygnacji z Kamila Kieresia władze PGE GKS Bełchatów szukają nowego trenera. Nieoficjalnie mówi się, że posadę obejmie trener, który już pracował w bełchatowskim klubie. Wśród faworytów wymienia się Rafała Ulatowskiego i Macieja Bartoszka. Nowy trener może być już w czwartek, gdy odbędzie się pierwszy trening zespołu.
  Po rezygnacji z Kamila Kieresia władze PGE GKS Bełchatów szukają nowego trenera

  Po rezygnacji z Kamila Kieresia władze PGE GKS Bełchatów szukają nowego trenera ©Dariusz Śmigielski

  Jak informowaliśmy we wtorek, w PGE GKS dojdzie do wielkich zmian. W przyszłym tygodniu rezygnacje z pełnionych funkcji złożą prezes Konrad Piechocki i wiceprezes Marcin Szymczyk, a podejmującym decyzje, choć nieformalnie, będzie Zdzisław Drobniewski, były prezes GKS.

  Przesądzone jest odejście trenera Kamila Kieresia, choć trzeba będzie z nim dojść do porozumienia, bo ma ważny do końca następnego sezonu kontrakt. Powinno się to udać, ponieważ Kieresiowi nie brakuje propozycji pracy. Z klubem ma rozstać się także kierownik drużyny Dariusz Marzec.

  W kręgach zbliżonych do klubu mówi się, że Drobniewski najbardziej chciał zatrudnić Mariusza Rumaka, ale ten zostanie na kolejny sezon w Zawiszy Bydgoszcz.
  W tej sytuacji drużynę ma objąć jeden z byłych trenerów PGE GKS. Wiadomo, że nie chodzi tu o Oresta Lenczyka, czy Pawła Janasa, a o jednego z dwóch trenerów młodego pokolenia, czyli Ulatowskiego lub Bartoszka.

  Obaj po pracy w GKS nie notowali już sukcesow - Bartoszek w ogóle odszedł z zawodu, a Ulatowski po kilku niepowodzeniach od dłuższego czasu nie dostaje ofert pracy.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama