Będą dodatkowe patrole policji w Kutnie

  Będą dodatkowe patrole policji w Kutnie

  Tomasz Dębowski

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  ©Tomasz Bolt/archiwum Polska Press

  Porozumienie w sprawie poprawy bezpieczeństwa w mieście podpisały władze Kutna i policja. Na ulicach pojawią się dodatkowe patrole

  ©Tomasz Bolt/archiwum Polska Press

  20 tysięcy złotych przeznaczyły władze Kutna na dodatkowe patrole policji. Obecność policjantów na ulicach miasta ma działać prewencyjnie i wzmocnić poczucie bezpieczeństwa zarówno mieszkańców, jak i odwiedzających miasto turystów. - Patrole będą pełnione w wybranych miejscach w oparciu o wcześniejsze analizy stanu zagrożenia przestępczością i wykroczeniami o charakterze chuligańskim oraz w miejscach wskazanych przez mieszkańców - mówi Izabela Sobczak-Tybura z biura prasowego w miejskim magistracie.


  Mundurowych będzie też można spotkać w centrum Kutna, gdzie w okresie lata w ogródkach piwnych spożywany jest alkohol. Porozumienie zapewnia dodatkowe służby ponadnormatywne w okresie od 26 czerwca do 27 września w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę. Będą to dodatkowe patrole piesze, zazwyczaj składające się z dwóch policjantów. Jest to kolejne tego typu porozumienie, podpisane w ostatnich latach pomiędzy władzami Kutna i Komendą Powiatową Policji w Kutnie.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   w tym miescie

   Kot789 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   W tym miescie to akurat policja stanowi smiertelne zagrozenie

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama