Premier Kopacz w Siemianowicach: Rosomaki pojadą do Słowacji...

  Premier Kopacz w Siemianowicach: Rosomaki pojadą do Słowacji WIDEO

  PSZ, BOR, TVN/x-news

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Ewa Kopacz w Siemianowicach
  1/3
  przejdź do galerii

  Ewa Kopacz w Siemianowicach ©PSZ

  W piątek 3 lipca premier Ewa Kopacz spotkała się w Siemianowicach Śląskich z premierem Republiki Słowackiej Robertem Fico. W programie wizyty Ewy Kopacz w Siemianowicach było zwiedzanie przez premierów Wojskowych Zakładów Mechanicznych Rosomak Siemianowice Śląskie oraz podpisanie listu intencyjnego w sprawie współpracy w dziedzinie uzbrojenia przez premierów Polski i Słowacji.


  AKTUALIZACJA GODZ. 14:20:

  - Słowacja w ciągu najbliższych trzech lat zakupi 30 sztuk nowego wariantu transportera rosomak - ogłosiła premier Ewa Kopacz podczas wspólnej konferencji z premierem Słowacji Robertem Fico w zakładach w Siemianowicach Śląskich.
  Wersja, która zasili szeregi słowackich sił zbrojnych, będzie stanowiła połączenie polskiego wozu ze słowacką wieżą bezzałogową TERRA-30. - Dzięki temu do zakładów w Siemianowicach Śląskich wpłynie ponad 120 mln zł - zapowiedziała szefowa rządu.  ZOBACZ RÓWNIEŻ:
  Oto program dla Śląska. Zobaczcie cały dokument
  ZOBACZ TAKŻE:
  Marszałek Wojciech Saługa w DZ komentuje Program dla Śląska [WIDEO]

  CZYTAJ KONIECZNIE:
  Pakiet rozwiązań dla górnictwa [PROGRAM DLA ŚLĄSKA][/b]


  *Nowe Muzeum Śląskie w Katowicach zachwyca! ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO]
  *BECIKOWE 2015 - 100 zł na dziecko przez 12 miesięcy [ZASADY]
  *Przepisy drogowe od 18 maja 2015: 50 km/h + odebranie prawa jazdy
  *Śląska STREFA AGRO - nie tylko dla rolników. ZOBACZ KONIECZNIE
  *Śląska STREFA BIZNESU - wszystko o pieniądzach. ZOBACZ KONIECZNIE
  *Śląsk Plus. Górny Śląsk jest piękny ZDJĘCIA INTERAKTYWNE

  Czytaj także

   Komentarze (9)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Z cyklu, tematyczne i interesujące treści z bieżących publikacyj z sieci:

   Farmer John (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   (...) Jan Pietrzak: "Kopacz nie nadaje się do bezpośredniego kontaktu z ludźmi" ... Zdaniem Jana Pietrzaka podróż Ewy Kopacz po Polsce to kpina z ludzi. Kopacz nie nadaje się do bezpośredniego...rozwiń całość

   (...) Jan Pietrzak: "Kopacz nie nadaje się do bezpośredniego kontaktu z ludźmi" ... Zdaniem Jana Pietrzaka podróż Ewy Kopacz po Polsce to kpina z ludzi. Kopacz nie nadaje się do bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Występy na peronach i zainteresowanie tzw. prostym człowiekiem – Czy kotlecik smakuje? – to jest po prostu idiotyczne. A jeszcze ciekawsze jest to, że ona jeździ pociągami, stoi na peronach, a za nią lata samolot za 100 tyś. złotych ... Pietrzak nie ma wątpliwości, że Platforma uzależniła od siebie wielu ludzi i do dziś na tym korzysta ... Mówimy o partii, która stworzyła cały aparat administracyjny pełen swoich ludzi, którym płacą pensje i premie. Ci ludzie nie zwrócą uwagi na to co robi Kopacz ... Bronisław Komorowski kpi z pomysłu rozszerzenia listy pytań referendalnych. Zdaniem Jana Pietrzaka, jest to niedopuszczalne ... Nie można tak opowiadać o propozycjach zgłoszonych przez miliony ludzi. Referenda dotyczyły niezwykle ważnych spraw i zebrano właśnie miliony podpisów. Zostało to zlekceważone przez obecną władzę i tego prezydenta. W dalszym ciągu sobie z nas kpią (...)

   (...) Stanisław Janecki ... Jak wytłumaczyć podróże po Polsce Ewy Kopacz? ... Jeśli szef partii i jednocześnie premier gdzieś jedzie, to powinien mieć jakiś cel. A poza wyjazdowym posiedzeniem rządu w Katowicach żadnego celu w tym jeżdżeniu nie ma. Na wyjazdowej sesji w Katowicach chodziło zresztą nie o załatwienie problemów Śląska, lecz o wybory. Konkretnie o przełamanie tendencji, że PO traci przewagę nad PiS w tym bardzo ważnym i ludnym regionie ... PO Śląskowi może obiecać wiele, ale nie ma to takiej mocy iluzjonistycznej jak wtedy, gdy to samo obiecuje rząd i jego szefowa. Gabinet Kopacz też obiecuje czary mary, ale do rządu można mieć ewentualnie jakieś pretensje i czegoś się domagać, zaś partii można co najwyżej nagwizdać. Jeśli Ewa Kopacz ze swoim fraucymerem i sekcją dętą w postaci Michała Kamińskiego, Cezarego Tomczyka i Joanny Muchy uparcie pcha się w Polskę, to albo ktoś dosypuje coś do jedzenia i napojów czołowych postaci rządzącej PO, albo raz wyjechali i teraz nikt nie wie, jak ich zatrzymać. Mogą więc tak jeździć aż do wypalenia paliwa. Inne wytłumaczenie ostatnich poczynań rządzącej partii i szefowej jej rządu jest bardzo trudne. (...)

   (…) Sławomir Sieradzki: “Czy dyplomatami III RP muszą zostawać wychowankowie Michnika? Już drugi redaktor z Czerskiej szykuje się na ambasadora“ … Czy podwładni ponurego demiurga III RP są faktycznie tak wybitnymi dyplomatami, czy może świadczy to o bardzo groźnym dla naszego kraju zjawisku zblatowania tego środowiska z Platformą Obywatelską? ... Ambasadorem RP w Kanadzie jest inny „wychowanek” Michnika – Marcin Bosacki ... Bosacki jako rzecznik ministra Sikorskiego dał się poznać jako gorliwy zwolennik polityki „resetu” z Rosją, gdy rzecznikiem został niedługo po katastrofie smoleńskiej (...)

   (...) ”Rząd Holandii zwróci się do ONZ ws. powołania trybunału międzynarodowego do osądzenia winnych katastrofy Boeinga. A kiedy polski upomni się o Smoleńsk?” ... Premier Holandii Mark Rutte zapowiedział, że jego rząd poprosi Organizację Narodów Zjednoczonych o pomoc w powołaniu trybunału, który miałby ustalić i sądzić osoby odpowiedzialne za zestrzelenie boeinga zestrzelonego w ubiegłym roku nad terytorium kontrolowanym przez prorosyjskich separatystów na wschodzie Ukrainy (...)

   (...) Najnowszy sondaż: PiS ma już 38 procent i samodzielną większość w Sejmie! ... W przeliczeniu na mandaty - PiS otrzymałoby ich aż 237 i uzyskałoby samodzielną większość w Sejmie. Platforma zdobyłaby 160 mandatów, a Kukiz 63 ... Sondaż przeprowadzono w dniach 1-2 lipca (...) Całość publikacyj w sieci!
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   To ona teraz jeździ Rosomakiem? Myślałem, że pociągiem.

   ddd (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Rosomakiem jest bezpieczniej i ma się lepszy kontakt z wyborcami.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ślązoki ludzie, którzy mieli własne reguły, własne szczęście.

   Zygfryd ; ) Żółto - modro fana (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 3

   Śląsk jest tak silną strukturą gospodarczą, cywilizacyjną, kulturową, że może być samodzielny,
   Śląsk zawsze był wyzyskiwany i trzeba się temu przeciwstawić my momy własno historia i kultura.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wydupiac ze naszego Heimatu

   GRAF VON HABENIX (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

   wy gorolske gnidy!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czy premiera i wicepremier zasiadają już w zarządzie fabryki ROSOMAK SA

   hucpa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6

   KRS: ROSOMAK S A (KRS: 0000231611, NIP: 6430000098, REGON: 000173143)

   Sposób reprezentacj:
   DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO...rozwiń całość

   KRS: ROSOMAK S A (KRS: 0000231611, NIP: 6430000098, REGON: 000173143)

   Sposób reprezentacj:
   DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST JEDEN CZŁONEK ZARZĄDUzwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   to tylko, albo az

   Bartek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   To tylko list intencyjny między dwoma Rządami. On do niczego nie zobowiązuje. Słowacy może kupią, a może nie kupią... Wybory idą przecież

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wynocha

   hydla (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10

   WYNOCHA,RAUS, za umofy pełofeeee,psl-ofeeee
   wynocha stond,za błozna nos robic przestoncie
   kaj wnuki maja robota terozki
   oszusci i fertik
   głosuja NA PIS
   NIY INO JO inni tyz

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kopaczowa i obietnice

   gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 4

   Przegońcie tę oszustkę która wraz z Tuskiem i przestępcami z PO kazała strzelać do górników podczas protestu,tę która okradła was i wasze dzieci z wynagrodzeń za ciężką i niebezpieczną pracę a...rozwiń całość

   Przegońcie tę oszustkę która wraz z Tuskiem i przestępcami z PO kazała strzelać do górników podczas protestu,tę która okradła was i wasze dzieci z wynagrodzeń za ciężką i niebezpieczną pracę a hołubiła takich jak Zagórowski ,Zawisza i podobnych zagarniających miliony a teraz obiecuje podobnie jak Tusk i reszta wspólników gruszki na wierzbie których jak wiadomo nigdy nie będziezwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Obiecanki.

   To prawda. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

   Chciałam ci dać łapkę w górę ale nie wchodzi. Dziwne?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama