Polonia Warszawa - ŁKS 2:0 [ZDJĘCIA]

Marek Kondraciuk
Polonia Warszawa - ŁKS 2:0
Polonia Warszawa - ŁKS 2:0 Krzysztof Szymczak
Na stadionie przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie w meczu trzeciej kolejki T-Mobile Ekstraklasy Polonia pokonała ŁKS 2:0. Oto zapis relacji live z tego spotkania.

Składy drużyn:

Polonia: Przyrowski - Baszczyński, Jodłowiec, Kokoszka, Brzyski, Bonin, Trałka, Piątek, Bruno Coutinho, Jeż, Cani. Trener: Jacek Zieliński.

ŁKS:Wyparło - Stefańczyk, Adamski, Łabędzki, Romańczuk, Klepczarek, Bykowski, Smoliński, Kłus, Saganowski, Mięciel. Trener: Dariusz Bratkowski.

Już w 2 minucie prowadzenie dla łodzian mógł zdobyć Marek Saganowski, ale w dogodnej sytuacji przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Jaka szkoda kolejnej dobrej akcji. Saganowski podał do Bykowskiego, który strzelił płasko, lecz Przyrowski pewnie obronił.

Polonia ma przewagę, na szczęście strzały Bonina i Caniego nie dają gola Polonii.

Do końca pierwszej połowy został kwadrans.

35 minuta gol dla Polonii. Z 20 metrów strzela Bruno. piłka odbija się od Marcina Adamskiego, myli Bogusława Wyparłę i wpada do siatki ŁKS. Tylko Brazylijczyk strzela dla Polonii - zdobył trzeciego gola w tym sezonie.

Koniec pierwszej połowy. Polonia - ŁKS 1:0.

Druga połowa rozpoczęta.

W 52 minucie strzela Grzegorz Bonin, na szczęście Bogusław Wyparło odbija piłkę.

63 minuta za Bykowskiego wchodzi Szałachowski. Klepczarek ukarany żółtą kartką.

Za Smolińskiego wchodzi Nowak.

Do końca kwadrans. Polonia - ŁKS 1:0.

Po podaniu Nowaka fatalnie strzela Mięciel.

Próbował strzelać Saganowski, ale uderzył niecelnie.

Do końca 10 minut.

W 85 minucie po dośrodkowaniu Roberta Jeża samobójczego gola strzela Marcin Adamski.

Polonia - ŁKS 2:0.