Fikcyjne apartamenty do wynajęcia w Kołobrzegu. Uwaga na...

  Fikcyjne apartamenty do wynajęcia w Kołobrzegu. Uwaga na oszustów [FILM]

  TVN/X-news

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Oszuści za pośrednictwem strony internetowej oferowali fikcyjne apartamenty do wynajęcia w Kołobrzegu. Oszukali już 165 osób. Policjanci z Otwocka apelują o ostrożność przy planowaniu wakacyjnych wyjazdów.
  Z zebranych przez policję materiałów wynika, że osoba oferująca apartamenty do wynajęcia na stronie internetowej www.apartamentykolobrzeg.org dopuściła się oszustwa. Policjanci ustalili, że pod podanym adresem w Kołobrzegu, nie znajdują żadne apartamenty do wynajmu.

  Oferta wynajmu widniała na stronie internetowej od 29 czerwca do 10 lipca. W tych czasie oszuści oszukali 165 osób, a wniesione przez nie zaliczki wyniosły ponad 178 tysięcy złotych.


  Policjanci nie wykluczają, że liczba poszkodowanych osób może wzrosnąć. Funkcjonariusze z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie w tej sprawie.

  Policjanci apelują aby osoby planujące wakacyjne wyjazdy upewniły się co do prawdziwości ogłoszeń o wynajmie apartamentów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości bądź podejrzeń należy skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Otwocku pod nr tel. 22 60 41 256, Prokuraturą Rejonową w Otwocku pod nr tel. 22 719 51 26 bądź z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Hahaha

   KMP (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   A strona dalej działa i trzepie kasę :D Brawo policja BRAWO !!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama