Dyrektorzy łódzkiego WORD chcą do Sejmu

  Dyrektorzy łódzkiego WORD chcą do Sejmu

  Agnieszka Jasińska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Łukasz Kucharski, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi znalazł się na wstępnej liście kandydatów do Sejmu. To drugi dyrektor WORD-u w ostatnim czasie, który będzie startować do parlamentu.
  Agnieszka Jasińska

  Agnieszka Jasińska ©Grzegorz Gałasiński

  W 2011 r. do Sejmu kandydował wicedyrektor ośrodka Tomasz Kacprzak. Kucharskiemu nie powinno być trudno przebić wynik swojego kolegi z pracy i z PO. Kacprzak zdobył tylko 1.674 głosy. To 0,46 proc. głosów oddanych w okręgu. Partyjni koledzy wynik zapamiętali mu do dzisiaj. Śmieją się podkreślając, że tylko na swoim Facebooku Kacprzak ma ponad 3 tys. znajomych. Zobaczymy ilu głosów doliczy się Kucharski. Strach się bać, bo szef WORD-u jest mniej aktywny na Facebooku niż jego zastępca.

  Można zażartować, że jak zdawać egzamin na prawo jazdy to tylko teraz i tylko w Łodzi. Panie dyrektorze, do jesieni trzeba wyjątkowo dbać o dobre samopoczucie kandydatów na kierowców i do tego przyszłych wyborców. Dziś prawo jazdy za pierwszym razem zdobywa w Łodzi co czwarty kierowca. Może przydałaby się jakaś promocja, że do wyborów za pierwszym razem zdają wszyscy?

  Żartować można, ale dyrektor na takie promocje nie pójdzie na pewno. Jest wyjątkowym formalistą. Ja akurat nie życzę mu, by dostał się do Sejmu. Kucharski świetnie zna się na tym co robi teraz. A jak wiemy dyrektorowanie albo prezesowanie nie zawsze idzie w parze z wiedzą i umiejętnościami o instytucji, którą się zarządza. Kucharski tę wiedzę i umiejętności ma. Szkoda go do Warszawy.


  AUTOPROMOCJA:

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wątpię

   Bałuciorz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Może nie aż tak bardzo chcą do Sejmu (a czy im tu źle na tym stołku) tylko na gwałt szukają dojścia do imunitetu. Tylko z jakiego powodu to czynią he he he?????

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   PONIEKTÓRE POMOGĄ

   Stanisław (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   NACZELNYM LADA MOMENT NASZ ....... , I TAK NIE MO OBECNIE A KASIORA LECI PRZEWODNICĄCY

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama