Ważne
  Filmowe Poranki ze Scooby-Doo dla całej rodziny!

  Filmowe Poranki ze Scooby-Doo dla całej rodziny!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Co dwa tygodnie w niedzielne poranki w kinach sieci Helios w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie oraz kinie Bałtyk w Łodzi odbywają się Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! To jedyne w swoim rodzaju seanse dla najmłodszych Widzów połączone z super atrakcjami dla wszystkich dzieci.
  Filmowe Poranki ze Scooby-Doo dla całej rodziny!
  Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! to doskonały pomysł na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Oprócz wyjątkowej projekcji filmu, kina Helios gwarantują najmłodszym Widzom moc konkursów i wspólną zabawę połączoną z prawdziwym dreszczykiem emocji.

  Cykl Poranków Filmowych ze Scooby-Doo odbywa się regularnie, w co drugą niedzielę każdego miesiąca, we wszystkich kinach sieci kin Helios. Pokazy przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-8 lat, oczywiście w towarzystwie ich opiekunów. W ramach projektu wyświetlane są zarówno filmy długo- jak i krótkometrażowe. Każde spotkanie rozpoczynają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

  Szczegółowe informacje dotyczące cyklu Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! w kinach Helios znaleźć można na stronie:
  helios.pl/filmowe poranki

  Dodatkowe wiadomości, konkursy oraz galerie zdjęć z poprzednich spotkań najmłodszych Widzów dostępne są w serwisie facebook.com/HeliosDlaDzieci

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama