Ważne
  Wystrychnął na dudka

  Wystrychnął na dudka

  Jerzy Witaszczyk

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Polskie służby specjalne chcą dodatkowych pieniędzy na obserwację uchodźców. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia z tzw. uchodźcami, np. z osławionym Simonem Molem, kasa musi się znaleźć.
  Jerzy Witaszczyk

  Jerzy Witaszczyk ©Grzegorz Gałasiński

  Ten cwaniaczek z Kamerunu udawał w Polsce prześladowanego w Afryce więźnia politycznego. Zrobił na tym karierę: dostał mieszkanie, kilka honorowych tytułów, w tym "Antyfaszysty Roku 2003" od Stowarzyszenia Nigdy Więcej, które na siłę szuka faszystów, bo bez nich by nie przeżyło.

  Mol żył nieźle i swoje robił - świadomie zaraził zjadliwym afrykańskim HIV-em co najmniej kilkanaście Polek. Jeśli któraś nie chciała ulec, oskarżał ją o rasizm i dostawał co chciał, bo jakże żyć z piętnem rasistki?

  Nikomu nie przyszło do głowy, by sprawdzić kim jest Mol. Dopiero gdy umierał na AIDS, ktoś wywęszył, że wystrychnął nas na dudka zwykły, aczkolwiek utalentowany oszust. A niektóre panienki nawet wydudkał na strychu.

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wanda co niemca

   POdPIS (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Ale czarni uchodźcy to juz inna bajka ! Tu masz biała kobieto antyrasistowski obowiązek poprawnie polityczny ! Zaludniać Polski z Polakiem masz feministyczny zakaz ale ku chwale czarnego, to...rozwiń całość

   Ale czarni uchodźcy to juz inna bajka ! Tu masz biała kobieto antyrasistowski obowiązek poprawnie polityczny ! Zaludniać Polski z Polakiem masz feministyczny zakaz ale ku chwale czarnego, to światło zielone ( nawet niepotrzebne, panie same z siebie już nogami przebierają do tej inteligentnej i kulturalnej i urodziwej czarnoty ) bo feministycznogenderysycznodewianckie towarzystwo upichci przy tym swoje interesiki !
   Jak nie mamy na co wydawać , to na niańczenie i pilnowanie nielegalnej bandy nierobów, cwaniaków, bandziorów i terrorystów co pomoc jaką dostawali zamieniali na broń i urządzali sobie święte wojenki niszcząc swoje kraje a teraz idą na gotowe ! I nawet juz mają pretensje i żądania !
   Służby nie potrafiły dopilnować nawet kelnerów !!!zwiń

   Zdjęcie autora komentarza
   Dmuchać na zimne!

   ksantypa_222

   Zgłoś naruszenie treści / 8

   Na razie musimy przyjąć 2 000 imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Ciekawe, jakimi kryteriami posługiwać się będą polskie służby specjalne przy selekcji tych egzotycznych przybyszów? W tej...rozwiń całość

   Na razie musimy przyjąć 2 000 imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Ciekawe, jakimi kryteriami posługiwać się będą polskie służby specjalne przy selekcji tych egzotycznych przybyszów? W tej masie mogą się znaleźć fanatyczni wyznawcy Islamu, którzy będą stanowić dla nas ogromne zagrożenie.
   Dobrym przykładem był swego czasu pisarz, poeta i dziennikarz Kameruńczyk Simon Mol. Podawał się za prześladowanego więźnia politycznego. Dzięki wrodzonemu sprytowi zrobił w Polsce wielką karierę. W roku 2000 uzyskał status uchodźcy w Polsce. Żył niczym pączek w maśle. Otrzymał nawet kilka honorowych tytułów, w tym "Antyfaszysty Roku 2003" Nikomu nie wadził, żył spokojnie na odpowiednim poziomie. Dopiero po jego śmierci na AIDS okazało się, że świadomie zostawił w spadku kilkunastu Polkom zjadliwego afrykańskiego HIV-a.

   „Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop. Zobacz najpierw w co wskoczyłeś.”

   Autor: Julian Tuwim
   zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Będzie tak jak "pisarzem" Molem

   W. Eg. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   Simon Mol po ukończeniu zawodówki pracował w swej ojczyźnie w rafinerii. Dopiero w Polsce poprawnościowe debile zrobili z niego wybitnego pisarza i bez sprawdzania urzędowo przyznali mu status...rozwiń całość

   Simon Mol po ukończeniu zawodówki pracował w swej ojczyźnie w rafinerii. Dopiero w Polsce poprawnościowe debile zrobili z niego wybitnego pisarza i bez sprawdzania urzędowo przyznali mu status uchodźcy. Jestem pewien, że dokładnie tak samo będą "sprawdzać" 2 tysiące przybyszów, których nam Unia przyśle. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wystrychnął na dudka

   ZUS (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 2

   KTO.....KTO....KTO.....JAN KULCZYK......

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Gry On Line - Zagraj Reklama