Film
Odc. 2/4: Broń cenna jak życie

Jak powstańcy zdobywali uzbrojenie?

Rozwiń

Jak powstańcy zdobywali uzbrojenie?

W 2. odcinku "Tajemnic Państwa Podziemnego" opowiadamy, jak powstańcy zdobywali i konstruowali uzbrojenie w oblężonym mieście. Sprawdzamy też, jak działały Błyskawice, Piaty, powstańcze katapulty, granatniki i miotacze płomieni. Obejrzyj go lub przejdź do pełnego wydania Powstania Warszawskiego.

Obejrzyj wszystkie odcinki
Zwiń
Obejrzyj wideo
Dziecko w świecie książki

Dziecko w świecie książki

(Ad.)

Dziennik Łódzki

Dziennik Łódzki

Komiksy cyfrowe, audiobooki, czy wreszcie tradycyjne książki dla dzieci - o książkach dla dzieci rozmawiają uczestnicy konferencji "Dziecko w świecie książki i mediów". Konferencja odbywa się w Muzeum Miasta Łodzi.
W czwartek i w piątek w Łodzi trwa konferencja "Dziecko w świecie książki i mediów".

W czwartek i w piątek w Łodzi trwa konferencja "Dziecko w świecie książki i mediów". ©Artur Kostkowski

Dwudniową konferencję zorganizowały: Katedra Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Łódzkiego i Muzeum Miasta Łodzi.

Podczas konferencji specjaliści dyskutują zarówno o książkach tradycyjnych, ale także publikacjach elektronicznych i ich możliwościach. Mowa jest także o bibliotekach, jako placówkach dostosowanych do potrzeb współczesnych, zaawansowanych technologicznie najmłodszych odbiorców.

ZOBACZ PROGRAM KONFERENCJI!

Zapisz się do newslettera

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Załączniki (1)

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo