III liga: Warta Sieradz - Polonia Warszawa 1:0 [ZDJĘCIA]

DP
Gol Jarosława Szyca w piątej minucie doliczonego czasu gry dał Warcie Sieradz zwycięstwo nad Polonią Warszawa w drugiej kolejce piłkarskiej III ligi.

WARTA SIERADZ - POLONIA WARSZAWA 1:0 (0:0)

Bramka:
1:0 - Jarosław Szyc (90+5)

To był kapitalny mecz. Osłabiona kadrowo Warta (nie grali kontuzjowani Marcin Kobierski, Mikael Idzikowski, Piotr Kobierski) toczyła wyrównany bój z wyżej notowanym rywalem.

W 84. minucie Marcin Bochenek z Polonii ujrzał czerwoną kartkę. Z rzutu wolnego zaskakująco strzelił Przemysław Różycki, ale bramkarz Polonii przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Już w doliczonym czasie gry lewą stroną boiska pomknął Jarosław Szyc. Wbiegł w pole karne i strzałem w prawy róg bramki zdobył gola.

AUTOPROMOCJA:

Materiał oryginalny: III liga: Warta Sieradz - Polonia Warszawa 1:0 [ZDJĘCIA] - Dziennik Łódzki