ŁKS Łódź - Oskar Przysucha 6:2 [ZDJĘCIA]

Dariusz Piekarczyk
W trzeciej kolejce III ligi łódzko-mazowieckiej piłkarze ŁKS Łódź pewnie wygrali na własnym stadionie z Oskarem Przysucha 6:2. Cieszą rozmiary zwycięstwa oraz to, że Łukasz Dynel zdobył pierwszego gola w III lidze, a na na boisku pojawił się Tomasz Ostalczyk, który dochodzi do siebie po kontuzji.

Mecz rozpoczął się dla łodzian pechowo, bo Oskar już w 1. minucie zdobył gola z rzutu karnego podyktowanego za faul Mariusza Cichowlasa na Piotrze Kornackim. Gol zadziałał na łodzian niczym czerwona płachta na byka. Już kilka minut później Artur Golański, efektownym strzałem z rzutu wolnego, doprowadził do remisu. Na 2:1 podwyższył Brazylijczyk Mauricio Martins, na którego grę wreszcie chciało się patrzeć. I w końcu nadeszła 36. minuta. Łukasz Dynel otrzymał dokładne podanie od Mauricio Martinsa i zdobył swojego pierwszego gola w III lidze.

Pierwsza akcja ŁKS po przerwie i gol. Tym razem własnego bramkarza zaskoczył Mateusz Jaworski, kapitan Oskara. Chwilę później goście pokonali jednak Michała Kołbę. Dwa ostatnie trafienia należały już do łodzian i były dziełem Adama Patory, najskuteczniejszego zawodnika ŁKS w poprzednim sezonie.

ŁKS Łódź - Oskar Przysucha 6:2 (3:1)