TIR wjechał w tramwaj na Limanowskiego przy Włókniarzy

TIR wjechał w tramwaj na Limanowskiego przy Włókniarzy

Michał Meksa, (Ad.)

Dziennik Łódzki

Aktualizacja:

Dziennik Łódzki

TIR wjechał w tramwaj na Limanowskiego przy Włókniarzy
1/2
przejdź do galerii

©Jakub Pokora

TIR wjechał w tramwaj na Limanowskiego przy Włókniarzy. Do zderzenia doszło we wtorek rano, około 9:30. 1 osoba została ranna.
W tramwaj linii 2 jadący od strony krańcówki Chochoła w stronę ulicy Zachodniej uderzyła ciężarówka. W pierwszej chwili wydawało się, że nic poważnego się nie stało. Jedna z osób jadących tramwajem poprosiła o wezwanie karetki. Poszkodowaną kobietę przewieziono do szpitala WAM. W czasie pracy służb ratunkowych ruch MPK został wstrzymany.

Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że w tramwaj uderzył TIR jadący Limanowskiego od strony Teofilowa. Ciężarówka skręcała z Limanowskiego w Włókniarzy.

Po wypadku wstrzymany został ruch tramwajowy na Włókniarzy i na Limanowskiego. Nie jeździły tramwaje linii 2, 5, 8 i 13. MPK uruchomiło autobusową komunikację zastępczą. Ruch tramwajowy na skrzyżowaniu Włókniarzy i Limanowskiego przywrócono po 10:00.

Damy ci więcej - zarejestruj się!

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

.

. (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 61 / 13

Mieszkańcy Limanowskiego i al. Włókniarzy pięknie dziękują za to, ze przy remoncie torów nie wykonano łuków awaryjnych umożliwiających skręcanie z Włókniarzy w Limanowskiego w kierunku...rozwiń całość

Mieszkańcy Limanowskiego i al. Włókniarzy pięknie dziękują za to, ze przy remoncie torów nie wykonano łuków awaryjnych umożliwiających skręcanie z Włókniarzy w Limanowskiego w kierunku centrum.Dzięki temu jeden wypadek sprawia, że tramwajów nie było na całym Teofilowie, na Limanowskiego aż do Zachodniej i na całej al. Włókniarzy.zwiń

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo