W Łodzi już sprzedają choinki. Ile kosztuje drzewko?...

W Łodzi już sprzedają choinki. Ile kosztuje drzewko? [ZDJĘCIA]

Michał Meksa

Dziennik Łódzki

Aktualizacja:

Dziennik Łódzki

W Łodzi już sprzedają choinki. Ile kosztuje drzewko? [ZDJĘCIA]
1/9
przejdź do galerii

©Jarosław Kosmatka

Choć do świąt zostało ponad dwa tygodnie, w Łodzi ruszyła już sprzedaż choinek. Można je kupić m.in. przy al. Piłsudskiego, na parkingu przed stadionem Widzewa.
- Punkt rozstawiliśmy już we wtorek, jednak do tej pory nie sprzedaliśmy wielu drzewek - mówi Dorota Socha, która handluje choinkami pod stadionem. - Jak dotąd, zgłaszają się do nas firmy. Jedną choinkę sprzedaliśmy np. do jednego z łódzkich hoteli.

Pani Dorota sprzedaje choinki już od czterech lat. - Prawdziwy ruch zaczyna się dopiero tuż przed wigilią - twierdzi. - Ludzie zwykle czekają z kupnem choinki na ostatnią chwilę.

Na Piłsudskiego można kupić choinki ze specjalnych hodowli. Niektóre są sprowadzane z Danii. Ile kosztuje pojedyncze drzewko?

- To zależy od rodzaju i od wielkości - tłumaczy Dorota Socha. - Świerk kłujący kosztuje od 70 do 120 zł. Więcej zapłacić trzeba za jodłę kaukaską. W zależności od rozmiaru, kosztuje od 150 do 250 zł. Sprzedajemy też choinki w doniczkach. Można je kupić za 80-100 zł.Damy ci więcej - zarejestruj się!

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo