Artur Kozłowski mistrzem Polski w półmaratonie. Złoty medal zdobył w Pile

aga
Maciej Stanik
Artur Kozłowski, sieradzanin, zdobył złoty medal w Mistrzostwach Polski w półmaratonie w Pile.

Trasa półmaratonu prowadziła ulicami Piły. Artur Kozłowski pokonał ją w czasie 1:04:36 i tym samym zdobył siódme w karierze złoto mistrzostw Polski. To jednocześnie drugi dla niego złoty krążek w półmaratonie.

Jak sam sportowiec przyznaje na swoim profilu na Facebooku, Piła jest dla niego bardzo szczęśliwa, ostatni raz wygrywał tu w 2008 r., debiutując jednocześnie na tym dystansie.

Artur Kozłowski niedawno gościł w Łodzi. Jego start mogliśmy oglądać podczas V Biegu Fabrykanta, który też wygrał.

V Bieg Fabrykanta w Łodzi. Rekordowa liczba sportowców. Najlepszy Artur Kozłowski [ZDJĘCIA, FILM]