Dlaczego nie można się dodzwonić do łódzkiej gazowni?

Dlaczego nie można się dodzwonić do łódzkiej gazowni?

Alicja Zboińska

Dziennik Łódzki

Aktualizacja:

Dziennik Łódzki

Pan Włodzimierz z Łodzi nie może dodzwonić się do łódzkiej gazowni

Pan Włodzimierz z Łodzi nie może dodzwonić się do łódzkiej gazowni ©Arkadiusz Gola

- Gdzie zniknęli konsultanci z biura obsługi klienta gazowni - zastanawia się 75-letni pan Włodzimierz z Łodzi. - Od kilku miesięcy mam problem z podaniem przez telefon stanu licznika, a muszę to robić co miesiąc.
Pan Włodzimierz z Łodzi nie może dodzwonić się do łódzkiej gazowni

Pan Włodzimierz z Łodzi nie może dodzwonić się do łódzkiej gazowni ©Arkadiusz Gola

Pan Włodzimierz regularnie dzwoni do biura obsługi klienta łódzkiej gazowni. W ostatnich miesiącach wygląda to następująco: łodzianin wybiera jeden z dostępnych numerów, wysłuchuje komunikatu: wszyscy konsultanci są zajęci, proszę czekać na połączenie i czeka przynajmniej kwadrans, ale bez rezultatu...

- Dzwonię o różnych porach, ale zawsze jest tak samo - mówi emeryt. - Mieszkam w drugim końcu Łodzi, nie jestem całkowicie sprawny, wyprawa do gazowni to dla mnie zbyt duże obciążenie. W firmie pracuje chyba zbyt mało osób.

Co na to gazownia? "Większość klientów, którzy wybrali grupę taryfową 12T podczas zawierania umowy, wybrało ostatni dzień miesiąca, jako dzień zgłaszania odczytu" - czytamy w wyjaśnieniach biura prasowego PGNiG SA.

"Skutkuje to w tym okresie dłuższym czasem oczekiwania na połączenie z konsultantem. Przy zawieraniu umowy klienci są informowani o możliwości wyboru innego dnia na zgłoszenie odczytu, a także o tym, że stan licznika można podać w ciągu pięciu dni po wybranym terminie, dzięki czemu czas na połączenie może ulec skróceniu" - czytamy dalej w oświadczeniu biura prasowego PGNiG.

Przedstawiciele gazowni podkreślają, że jeśli czas oczekiwania na połączenie z konsultantem się przedłuża, stan licznika można podać wysyłając mejla pod adres bok.lodz@pgnig.pl, fax na numer 42 675 97 02. Można też osobiście stawić się w gazowni.Damy ci więcej - zarejestruj się!

Komentarze (2)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Można też osobiście stawić się w gazowni.

Prawie jak w średniowieczu (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 49 / 54

Z elektrownią jest to samo


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Gazownia-BIura Obslugi Klienta w Lodzi.

henia50k@wp.pl (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Totalne lekcewazenie klienta!(placic pokornie rachunki;a poza tym Biuro ma nas w "duzym powazaniu" Dodzwonic sie tam,to rzecz nierealna!Czyste kpiny z czlowieka !!-podobno(?)nie ma pracy....?Ale...rozwiń całość

Totalne lekcewazenie klienta!(placic pokornie rachunki;a poza tym Biuro ma nas w "duzym powazaniu" Dodzwonic sie tam,to rzecz nierealna!Czyste kpiny z czlowieka !!-podobno(?)nie ma pracy....?Ale Ci ,co ja maja(WIELCY URZEDNICY !)moga sobie lekko-wazyc wszystko i wszystkich.Wielki Balagan. (H.K.).zwiń

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo