Menu Region

Łask: Produkował narkotyki w domu [ZDJĘCIA]

Łask: Produkował narkotyki w domu [ZDJĘCIA]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Łódzki

kos, KWP

1Komentarz Prześlij Drukuj
Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który w domu produkował narkotyki. Podczas przeszukania zabezpieczyli linię produkcyjną oraz środki chemiczne służące do wytwarzania narkotyków.
1/3

W Łasku policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który w domu produkował narkotyki

(© materiały promocyjne)

Policjanci z Łasku zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z domów na terenie gminy Łask znajduje się laboratorium, w którym produkowane są środki odurzające i substancje psychotropowe.

W poniedziałek 8 stycznia 2013 roku weszli do lokalu. W jednym z pomieszczeń zabezpieczyli linię produkcyjną oraz środki chemiczne służące do wytwarzania narkotyków.
W trakcie przeszukania pomieszczeń wynajmowanych przez 39-latka policjanci zabezpieczyli różnego rodzaju pojemniki z substancjami chemicznymi, butle tlenowe, wentylatory, termometry, pompę próżniową do destylacji, statywy do aparatury laboratoryjnej, wagę elektroniczną, szafkę służącą do suszenia otrzymanego produktu z linii, a także zapiski z wzorami reakcji chemicznych.

Na miejsce zostali wezwani eksperci od zabezpieczania i badania śladów kryminalistycznych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, którzy zabezpieczyli znalezione środki chemiczne. 39-latek bez stałego miejsca zameldowania, który wynajmował pomieszczenia został zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna już wcześniej był karany za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Według obowiązujących przepisów grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Policjanci nie wykluczają, że lista zarzutów stawianych zatrzymanemu mężczyźnie może się poszerzyć.


Damy ci więcej - zarejestruj się!
1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Zapiski ze wzorami reakcji chemicznych!!

+32 / -39

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

andrzej27 (gość)  •

Je.bany. Gimnazjaliści też są w posiadaniu wzorów reakcji chemicznych!! Na bank kręcą w domu kokę.

odpowiedzi (0)

skomentuj