MPK Łódź - Rozkład jazdy - autobus 65
Linia autobusowa 65
LOTNISKO - Maczka, Pienista, Obywatelska, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 6 Sierpnia, Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Tybury, Lutomierska, Zachodnia, Limanowskiego, Bałucki Rynek, Zawiszy, Łagiewnicka, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI (Nastrojowa)
ŚWITEZIANKI (Nastrojowa) - Świtezianki, Sikorskiego, Łagiewnicka, Bałucki Rynek, Limanowskiego, Zachodnia, Lutomierska, Tybury, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeromskiego, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Obywatelska, Pienista, Maczka - LOTNISKO
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl