MPK Łódź - Rozkład jazdy - autobus 65A
Linia autobusowa 65A
NOWE SADY (zajezdnia MPK) - Nowe Sady, Elektronowa, Nowe Sady, Waltera-Janke, Obywatelska, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 6 Sierpnia, Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Tybury, Lutomierska, Zachodnia, Limanowskiego, Bałucki Rynek, Zawiszy, Łagiewnicka, Inflancka, Łagiewnicka, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI (Nastrojowa)
ŚWITEZIANKI (Nastrojowa) - Świtezianki, Sikorskiego, Łagiewnicka, Bałucki Rynek, Limanowskiego, Zachodnia, Lutomierska, Tybury, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeromskiego, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Obywatelska, Waltera-Janke, Nowe Sady - NOWE SADY (zajezdnia MPK)
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl