Menu Region

Sandra i Anders z Modern Talking w Atlas Arenie

Sandra i Anders z Modern Talking w Atlas Arenie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Łódzki

Joanna Kocemba

Prześlij Drukuj
Sandra i Anders z Modern Talking w Atlas Arenie Sandra i Anders z Modern Talking w Atlas Arenie

Sandra przypomni swoje największe przeboje. Koncert w sobotę w Atlas Arenie w Łodzi. (© materiały promocyjne)

Walentynki przypadły w tym roku w czwartek. Wiele instytucji postanowiło zatem trochę nagiąć ten mało fortunny termin i swoje walentynkowe atrakcje przesunąć na weekend. Tak zrobiła również Atlas Arena - 16 lutego (sobota) odbywa się tu koncert walentynkowy. Na największej łódzkiej scenie występują Sandra oraz Thomas Anders z zespołu Modern Talking.
Niemiecka piosenkarka Sandra, a właściwie Sandra Menges, swoje największe sukcesy święciła w latach 80'. To wtedy międzynarodową sławę zdobyła piosenka "(I'll never be) Maria Magdalena", ukazał się pierwszy przebojowy album wokalistki "The long play" z promującym go singlem "In the Heat of the Night", a kilka lat później cała Europa bawiła się w rytm hitu "Everlasting love". Następne dekady okazały się dla Sandry znacznie mniej szczęśliwe, nowe piosenki wokalistki nie cieszyły się już taką popularnością jak te nagrane w latach 80'. W 2009 roku piosenkarka wraz z Thomasem Andersem z zespołu Modern Talking nagrała utwór "The night is still young".


Kariera Thomasa Andersa, a właściwie Bernda Weidunga, rozwinęła się - podobnie jak Sandry - w latach 80'. Sławę przyniosła piosenkarzowi działalność w duecie Modern Talking, tworzonym z Dieterem Bohlenem. Takie przeboje jak: "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady" czy "Brother Louie" szybko zyskały międzynarodową popularność. Płyty solowe Andersa, wydawane zarówno w czasie działalności zespołu Modern Talking jak i już po jego rozwiązaniu w 2003 roku, nie cieszyły się jednak aż takim uznaniem fanów euro disco. Dopiero nagrany z Sandrą w 2009 roku utwór "The night is still young" pozwolił piosenkarzowi odzyskać część sławy.

Okazuje się, że wokaliści potrzebowali siebie nawzajem. Tego czego nie byli w stanie zrobić w pojedynkę, czyli wrócić na europejską scenę muzyczną, dokonali w duecie. Czy istnieje lepszy pretekst do zorganizowania koncertu walentynkowego?

Sandra i Thomas Anders
16. 02., godz. 18
Atlas Arena, al. Bandurskiego 7
bilety od 200 do 80 zł


Damy ci więcej - zarejestruj się!

Mój Reporter

Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

Dane kontaktowe

Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego Reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

Oświadczenia:

Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się