Zmiany w rozkładach dotyczą linii nr 97 (Dworzec Łódź Kaliska - Rojna), 87 (Stokowska - Szczecińska), 93 (Dworzec Chojny - Gadka Stara), 83 (Wydawnicza - Szczecińska), 81 (Stokowska - Szczecińska), 79 (pl. Barlickiego - Świtezianki), 73 (pl. Barlickiego - 11 Listopada), 65 i 65A (lotnisko - Nowe Sady - Świtezianki), 64 (Czajkowskiego - Dworzec PKS Północny), 59 (pl. Wolności - Świtezianki). Jednocześnie zostanie zawieszona autobusowa linia 95A (Dąbrowa - plac Niepodległości).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?