Menu Region

Zmiana rozkładów jazdy autobusów MPK Łódź

Zmiana rozkładów jazdy autobusów MPK Łódź

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Łódzki

amag

Prześlij Drukuj
Mniejsza czcionka Większa czcionka
Od 1 marca pasażerowie MPK muszą śledzić rozkłady jazdy, bo na niektórych liniach ubędzie połączeń.

(© Krzysztof Szymczak/archiwum)

Zmiany w rozkładach dotyczą linii nr 97 (Dworzec Łódź Kaliska - Rojna), 87 (Stokowska - Szczecińska), 93 (Dworzec Chojny - Gadka Stara), 83 (Wydawnicza - Szczecińska), 81 (Stokowska - Szczecińska), 79 (pl. Barlickiego - Świtezianki), 73 (pl. Barlickiego - 11 Listopada), 65 i 65A (lotnisko - Nowe Sady - Świtezianki), 64 (Czajkowskiego - Dworzec PKS Północny), 59 (pl. Wolności - Świtezianki). Jednocześnie zostanie zawieszona autobusowa linia 95A (Dąbrowa - plac Niepodległości).

Mój Reporter

Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

Dane kontaktowe

Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego Reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

Oświadczenia:

Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.