Zakupy przed świętami [GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW!]

Zakupy przed świętami [GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW!]

Alicja Zboińska

Dziennik Łódzki

Dziennik Łódzki

Sobota to ostatni dzień, w którym można zrobić świąteczne zakupy. W niedzielę i poniedziałek duże sklepy są bowiem nieczynne, bo to jedne z tych dni w roku, gdy obowiązuje zakaz pracy w placówkach handlowych osób zatrudnionych na etatach.
W niedziele o poniedziałek sklepy są zamknięte.

W niedziele o poniedziałek sklepy są zamknięte. ©Dziennik Łódzki/archiwum

W sobotę galeria handlowa Manufaktury będzie czynna w godz. 10-16, Galeria Łódzka w godz. 9.30-15, a Port Łódź w godz. 10-15. M-1, CH Tulipan i Pasaż Łódzkiego zapraszają w godzinach 9-16. Real będzie czynny od godz. 8 do 17.

Delikatesy Alma też zapraszają w godz. 8-17, czyli tak samo jak hipermarkety Carrefour. Markety sieci Tesco zostaną zamknięte o godz. 18. W markecie E.Leclerc zakupy można zrobić w godz. 8-17.

Sklepy sieci Lidl pracują w sobotę w godz. 8-16, a Biedronka w godz. 7-16. W godz. 7-18 można wybrać się do sklepów sieci Netto. Na takie same godziny otwarcia zdecydowali się w Kauflandzie. Intermarche będzie działać w godz. 7-16.

Hurtownia Makro Cash& Carry czynna będzie w sobotę w godz. 5-15, a sklepy Selgros między 5-18.

Damy ci więcej - zarejestruj się!

Mój reporter

Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

Dane kontaktowe

Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

Oświadczenia:

Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo