Kurs na letni trening

  Kurs na letni trening

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Polska

  Wakacje to czas, kiedy napełnieni letnią energią, dotlenieni i ożywieni słońcem, podejmujemy nowe wyzwania. Może już zaopatrzyliście się w modne stroje do joggingu i macie pod ręką nowe przepisy na witaminowe sałatki? A jak z letnim treningiem umysłowym? Warto rozruszać i szare komórki. Co powiecie o warsztatach językowych na wakacje?
  Kurs na letni trening
  To nie tylko idealna okazja do nauki, ćwiczenia konwersacji, poznania podstaw, czy nadrobienia zaległości. Wakacyjne kursy językowe to również świetna forma spędzania wolnego czasu, spotkania z ciekawymi ludźmi i nawiązywania nowych znajomości. Nauka angielskiego, norweskiego, hiszpańskiego, francuskiego czy innych języków może być naprawdę łatwa i przyjemna. Znajomość nowego języka otworzy przed wami nowe możliwości, ale także może okazać się fascynującym zajęciem. Psycholingwista Frank Smith ujął to tak: "Jeden język ustawia nas w korytarzu życia. Dwa języki pozwalają otworzyć każde drzwi na naszej drodze".*

  Co, gdzie i kiedy


  W 34 placówkach w całej Polsce, w jednej z najstarszych i najpopularniejszych szkół językowych - empik school - organizowane są intensywne kursy wakacyjne już od czerwca. Wystarczy przyjść i bez względu na poziom znajomości języka, wybrać dowolny kurs - w systemie stacjonarnym lub online - z lektorem na żywo.

  System nauki online to świetna opcja dla tych, którzy wolą uczyć się poza szkołą, w wybranym przez siebie miejscu (wystarczy posiadać komputer, internet oraz słuchawki). W podróży, na wakacjach, czy w pobliskiej kawiarni - języka można nauczyć się zawsze i wszędzie.

  Na intensywnym kursie, w ciągu miesiąca realizowany jest materiał jednosemestralny. Są też kursy tematyczne, np. Konwersacje na Wakacje - gdzie poprawia się płynność wypowiedzi; Gramatyka dla Praktyka - porządkujący wiedzę gramatyczną; English for Job Seekers - który przygotowuje do procesu rekrutacyjnego prowadzonego w języku angielskim; Survival English - odświeżający umiejętności językowe potrzebne właśnie na wakacjach (np. na lotnisku, w hotelu, w restauracji, w sklepie).

  Ciekawie wyglądają też propozycje dla dzieci ze szkół podstawowych, tzw. Summer Clubs. To warsztaty językowe, w trybie jedno- lub dwutygodniowym, gdzie poprzez zabawę, gry, piosenki, a także aktywności twórcze, dzieci uczą się nowego języka.

  Jak widać - dzięki bogatej ofercie empik school sposobów na skuteczną naukę języków oraz na wakacyjną nudę jest sporo. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Wystarczy trochę motywacji, a obraz udanych wakacji miło rysuje się na horyzoncie - bez obaw, kiedy ktoś znienacka zagadnie: "Where are you from?"…

  Przyjdź do szkoły empik school i sprawdź, jak atrakcyjne (także cenowo) jest u nas lato. Znajdziesz nas w Łodzi przy ulicy Narutowicza 8/10 lub na http://www.empikschool.pl

  Udanych wakacji w jak najlepszej formie!

  - Źródło: http://ec.europa.eu/languages/documents/publications/learn_pl.pdf
  Źródło: Polska - Kurs na letni trening

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (2)

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama