Nagrodzono laureatów trzech konkursów: II edycji Konkursu „EkoAktywni”, II edycji Konkursu „Ekologiczny magister i doktor” oraz V edycji Konkursu „Ekobelfry” za rok szkolny 2014/2015.
II edycja Konkursu „EkoAktywni”
Kategoria – organizacja pozarządowa
Nagroda pieniężna w wysokości 20.000,00 zł – Fundacja Jaś i Małgosia
Kategoria – osoba fizyczna
Podkategoria – ochrona siedlisk przyrodniczych
Nagroda I stopnia:Margerita Kahankwota: 10.000,00 zł
Nagroda II stopnia:Ewa Kuskowska-Piotrowskakwota: 5.000,00 zł
Kazimierz Urbanek kwota: 5.000,00 zł
Nagroda III stopnia: Iwona Bogacińska kwota: 4.000,00 zł
Nagroda III stopnia: Tomasz Abratkiewicz kwota: 4.000,00 zł
Nagroda III stopnia: Adam Kotlarski kwota: 4.000,00 zł
Wyróżnienie: Przemysław Jadowskikwota: 3.000,00 zł
Podkategoria – edukacja ekologiczna
Nagroda I stopnia:Anna Kamińskakwota: 5.000,00 zł
II edycja konkursu „Ekologiczny magister i doktor”:
kategoria – ekologiczny doktor
Nagroda w wysokości 7.500,- zł
Izabela Zając
Dawid Bandzierz
Katarzyna Król-Domańska
Katarzyna Matusiak
kategoria – ekologiczny magister
Nagroda w wysokości 5.000,- zł
Piotr Lenartowicz
Anna Fetraś
Michał Górecki
Karolina Czarny
Łukasz Michalski
Paulina Kołatek
Dominika Ogrodowczyk
Michał Lipian
V edycja Konkursu „Ekobelfry” za rok szkolny 2014/2015
kategoria – EKOSZKOŁA
podkategoria: przedszkole
I miejsce Miejskie Przedszkole nr 1 w Głownie - nagroda w kwocie 5 000,- zł
II miejsce Przedszkole Samorządowe nr 4 w Zelowie - nagroda w kwocie 2 500,- zł
III miejscePrzedszkole Miejskie nr 17 w Łodzi- nagroda w kwocie 1 500,- zł
podkategoria: szkoła podstawowa
I miejsce Szkoła Podstawowa w Straszowie - nagroda w kwocie 5 000,- zł
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu - nagroda w kwocie 2 500,- zł
III miejsceSzkoła Podstawowa nr 41 w Łodzi - nagroda w kwocie 1 500,- zł
podkategoria: gimnazjum
I miejsce Gimnazjum w Rzeczycy - nagroda w kwocie 5 000,- zł
II miejsce Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bedlnie- nagroda w kwocie 2 500,- zł
III miejsceGimnazjum w Leśmierzu - nagroda w kwocie 1 500,- zł
podkategoria: szkoła ponadgimnazjalna
I miejsce Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku - nagroda w kwocie 5 000,- zł
II miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi - nagroda w kwocie 2 500,- zł
III miejsceI Liceum Ogólnokształcące w Łasku- nagroda w kwocie 1 500,- zł
podkategoria: szkoły specjalne i ośrodki szkolno-wychowawcze
I miejsce Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stemplewie - nagroda w kwocie 5 000,- zł
II miejsce Zespół Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli - nagroda w kwocie 2 500,- zł
III miejsceSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sieradzu - nagroda w kwocie 1 500,- zł
kategoria – EKOBELFER
podkategoria: przedszkole
I miejsce - Jadwiga Werner - Przedszkole Samorządowe nr 1w Zelowie- nagroda 5 000,- zł
II miejsce - Marzenna Tokarczyk - Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Zelowie- nagroda 3 000,- zł
III miejsce - Jolanta Nowicka – Publiczne Przedszkole nr 7 w Zduńskiej Woli- nagroda 1 500,- zł
wyróżnienie - Anna Żeleszkiewicz - Publiczne Przedszkole nr 7- nagroda 500,- zł
podkategoria: szkoła podstawowa
I miejsce - Grażyna Lewińska – Szkoła Podstawowa w Straszowie- nagroda 5 000,- zł
II miejsce - Teresa Kotynia – Szkoła Podstawowa nr 61w Łodzi- nagroda 3 000,- zł
III miejsce - Honorata Pasiewicz - Szkoła Podstawowa w Babsku- nagroda 1 500,- zł
wyróżnienie - Emilia Stępień – Szkoła Podstawowa w Łasku - nagroda 500,- zł
podkategoria: gimnazjum
I miejsce - Katarzyna Węglewska – Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej - nagroda 5 000,- zł
II miejsce - Katarzyna Ogonowska – Zespół Szkół w Leśmierzu- nagroda 3 000,- zł
III miejsce - Ewa Sputowska – Gimnazjum w Rzeczycy- nagroda 500,- zł
wyróżnienie - Marta Polit-Wawrzyn – Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Głownie - nagroda 500,- zł
podkategoria: szkoła ponadgimnazjalna
I miejsce - Joanna Ferenc – Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku - nagroda 5 000,- zł
II miejsce - Marta Supernat – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi -nagroda 3 000,- zł
III miejsce - Wiesława Kurcaba - I Liceum Ogólnokształcące w Łasku- nagroda 1 500,- zł
wyróżnienie - Hanna Zwierzchowska – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach - nagroda 500,- zł
podkategoria: szkoły specjalne i ośrodki szkolno-wychowawcze
I miejsce - Marzena Cebulska - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stemplewie - nagroda 5 000,- zł
II miejsce - Aneta Piontek - Zespół Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli - nagroda 3 000,- zł
III miejsce - Hanna Stefańska – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Kutnie - nagroda 1 500,- zł
wyróżnienie - Marta Pałuszyńska - Zespół Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli - nagroda 500,- zł
Najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w skrócie
7-13 grudnia 2015 r.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?