Wybraliśmy najpiękniej oświetlone miasto i galerię handlową...

  Wybraliśmy najpiękniej oświetlone miasto i galerię handlową w Łódzkiem!

  Paulina Szczerkowska

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  W plebiscycie na najpiękniej oświetlone miasto w Łódzkiem po raz kolejny zwyciężył Aleksandrów Łódzki
  1/6
  przejdź do galerii

  W plebiscycie na najpiękniej oświetlone miasto w Łódzkiem po raz kolejny zwyciężył Aleksandrów Łódzki

  Zakończyliśmy etap wojewódzki plebiscytu Świeć się z Energą i Dziennikiem Łódzkim. Teraz zwycięskie miasto, galeria handlowa i zdjęcia z konkursu fotograficznego powalczą w etapie ogólnopolskim.
  Plebiscyt miast

  W plebiscycie miast najwięcej głosów w Łódzkiem, zdobył, podobnie jak w zeszłym roku, Aleksandrów Łódzki. Jako zwycięzca regionalnego etapu miasto wygrało sprzęt AGD o wartości 10 000 zł, który włodarze będą mogli przekazać na cel charytatywny. Nagrodę ufundowała Firma Energa Oświetlenie. Pomóż miastu Aleksandrów Łódzki zdobyć tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce. Już w piątek 15 stycznia 2016 ruszy głosowanie.

  ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA NA NAJPIĘKNIEJ OŚWIETLONE MIASTO W ŁÓDZKIEM

  Plebiscyt galerii

  Najpiękniej oświetloną galerią handlową w województwie łódzkim okazała się Galeria Łódzka, która awansowała do ogólnopolskiego etapu. Tam na zwycięską galerię czeka wyjątkowa nagroda - wizyta mobilnego centrum nauki Planeta Energii, zapewniającego mnóstwo atrakcji edukacyjnych dla dzieci. Głosowanie na najpiękniej oświetloną galerię w Polsce ruszy 15 stycznia 2016.

  ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA NA NAJPIĘKNIEJ OŚWIETLONĄ GALERIĘ HANDLOWĄ W ŁÓDZKIEM

  Konkurs fotograficzny

  W konkursie fotograficznym Świeć się z Energą najwięcej głosów w etapie wojewódzkim zdobył Grzegorz Wojciechowski. Wygrał on aparat fotograficzny Olympus GT-860 o wartości ok. 1200 zł. Teraz jego zdjęcie weźmie udział w ogólnopolskim etapie konkursu. Monika Giełażys zajęła drugie miejsce w zabawie, zaś Dariusz Blok trzecie. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca również awansują do ogólnopolskiego etapu. Otrzymają także nagrody - bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 200 zł. Dodatkowo siedem zdjęć z każdego województwa, wybranych przez komisję plebiscytową również weźmie udział w dalszej rywalizacji. Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów w ogólnopolskim plebiscycie publiczności otrzyma aparat fotograficzny Olympus OM-D E-M10 (wyposażony m.in. w stabilizację obrazu i Wi-Fi najlepszy kompaktowy aparat systemowy w konkursie EISA 2014-2015) o wartości około 3000 zł oraz bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 500 zł. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w głosowaniu Czytelników otrzymają odpowiednio bony o wartości 500 i 200 zł. Spośród wszystkich zdjęć biorących udział w ogólnopolskim finale konkursu jury wybierze autorów najlepszych zdjęć w każdej z 4 kategorii tematycznej. Otrzymają oni aparaty fotograficzne Olympus OM-D E-M10 o wartości około 3000 zł oraz bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 500 zł. Spośród zwycięzców kategorii zostanie wyłoniony zdobywca Grand Prix, który dodatkowo trzyma zaproszenie na warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel. Wszystkich wybranych kandydatów pokażemy w piątek 15 stycznia 2016. Tego dnia ruszy również głosowanie w etapie ogólnopolskim.

  ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA NA MISTRZA ŚWIĄTECZNEJ FOTOGRAFII

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Gmina na Szóstkę

   Gmina na Szóstkę