Przystanek PaT w Łodzi już od wtorku

  Przystanek PaT w Łodzi już od wtorku

  Patrycja Wacławska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Uczestnicy PaT wezmą udział w koncertach i przedstawieniach.
  1/2
  przejdź do galerii

  Uczestnicy PaT wezmą udział w koncertach i przedstawieniach. ©materiały promocyjne

  We wtorek 9 lipca rozpocznie się w Łodzi cykl działań profilaktyczno-artystycznych w ramach VIII Ogólnopolskiego Przystanku PaT. Przystanek jest częścią programu "Profilaktyka i Ty". Przez pięć dni młodzież z całej Polski będzie brała udział w warsztatach (m.in. wokalnych, tanecznych, teatralnych, filmowych, fotograficznych i dziennikarskich) oraz licznych koncertach, przedstawieniach i spotkaniach poetyckich.
  W programie wystąpi ponad 50 grup młodzieżowych, a przed południem symultanicznie prowadzonych będzie 40 warsztatów dla ponad 2 tysięcy uczestników. Program będzie realizowany codziennie od godz. 10 do 3 nad ranem, jednocześnie w kilku obiektach.

  PROGRAM Przystanku PaT

  Idea programu "Profilaktyka i Ty", którą jest promowane życia wolnego od uzależnień, powstała w 2006 roku w Komendzie Głównej Policji. Program ma chronić młodych ludzi przed przemocą, alkoholem, dopalaczami i narkotykami. Obecnie w całej Polsce działa 70 młodzieżowych grup PaT.

  Organizatorami i współorganizatorami akcji są: Urząd Miasta Łodzi, Komenda Główna Policji, Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Politechnika Łódzka.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   święto

   patowicz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 11

   szykuje się kilka niezapomnianych dni i...nocy ;)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry