W Łodzi rozpoczął się VIII Przystanek PaT [ZDJĘCIA+FILM]

  W Łodzi rozpoczął się VIII Przystanek PaT [ZDJĘCIA+FILM]

  dom

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  W Łodzi rozpoczął się VIII Przystanek PaT [ZDJĘCIA+FILM]
  1/8

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Maciej Stanik

  Na tę uroczystą chwilę dwa tysiące młodych ludzi czekało przez cały rok. We wtorek o godzinie 17 w Atlas Arenie nastąpiło otwarcie VIII Przystanku PaT. Gospodarzem tegorocznej edycji akcji jest Łódź. Uczestnicy programu z całej Polski promują w swoich miastach i wsiach, a także w szkołach, trend życia bez alkoholu i narkotyków.
  Otwarcie VIII Przystanku PaT rozpoczął artystyczny prolog oraz fragment spektaklu "Pass", przygotowanego przez grupę teatralną PARASOL z Chełmna.

  Po uroczystym powitaniu gości i uczestników, gospodarze przedstawili sztab akcji oraz instruktorów warsztatów. Przypomnijmy, że w programie na środę i czwartek znalazło się 40 warsztatów artystycznych, w tym: taneczne, aktorskie, filmowe i teatralne. Po prezentacji wszyscy zaśpiewali hymn Przystanku PaT "Nie wracajmy jeszcze na ziemię". Wielkie otwarcie nie zakończyło wieczora, pełnego atrakcji.

  Po godz. 21 młodzież wysłuchała koncertu zespołów BETHEL z Wrocławia i KLAWO z Łodzi. Przed publicznością wystąpili także Piotr Nagiel oraz Kamil Brzozowski. Pomiędzy koncertami odbyły się pokazy teatralne - "Wdowa" Teatru Przedsionek oraz "Tango" Teatru Fanum.

  Organizatorami i współorganizatorami akcji są: Urząd Miasta Łodzi, Komenda Główna Policji, Urząd Wojewódzki w Łodzi, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Politechnika Łódzka. Patronem medialnym wydarzenia jest "Dziennik Łódzki".

  FILM WKRÓTCE


  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jasne

   mireczek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 19

   można nie pić na imprezie ale po co? bez alkoholu, bez narkotyków a sex uprawiać można czy tyż nie?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry