Linie 65 i 65A:
- NOWE SADY (zajezdnia MPK) - Nowe Sady, Elektronowa, Nowe Sady, Waltera-Janke, Obywatelska, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Tybury, Lutomierska, Zachodnia, Limanowskiego, Bałucki Rynek, Zawiszy, Łagiewnicka, Inflancka, Łagiewnicka, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI (Nastrojowa).
- ŚWITEZIANKI (Nastrojowa) - Świtezianki, Sikorskiego, Łagiewnicka, Bałucki Rynek, Limanowskiego, Zachodnia, Lutomierska, Tybury, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Obywatelska, Waltera-Janke, Nowe Sady - NOWE SADY (zajezdnia MPK).
Linia 74:
- WYDAWNICZA - Tuwima, Kilińskiego, Piłsudskiego, al. Kościuszki, Struga, Żeligowskiego, Więckowskiego, Zielona, Legionów, Konstantynowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Złotno - HUTA JAGODNICA (Mieczników).
- HUTA JAGODNICA (Mieczników) - Złotno, Krakowska, Biegunowa, Srebrzyńska, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Legionów, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, Łąkowa, Curie-Skłodowskiej, Wólczańska, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima – WYDAWNICZA.
Linia 79:
- 6 SIERPNIA/ŻEROMSKIEGO – 6 Sierpnia, Gdańska, Struga, Żeligowskiego, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Klonowa, Hipoteczna, Kalinowa, Kniaziewicza, Zgierska, Sikorskiego, Świtezianki – ŚWITEZIANKI.
- ŚWITEZIANKI (Nastrojowa) - Świtezianki, Sikorskiego, Zgierska, Kniaziewicza, Kalinowa, Hipoteczna, Klonowa, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, 6 Sierpnia – 6 SIERPNIA/ŻEROMSKIEGO.
Linia 83:
- WYDAWNICZA - Tuwima, Kilińskiego, Piłsudskiego, al. Kościuszki, Struga, Żeligowskiego, Więckowskiego, Zielona, Legionów, Unii Lubelskiej, Borowa, Siewna, Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Rojna, Rydzowa, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (cmentarz).
- SZCZECIŃSKA (cmentarz) - Szczecińska, Wersalska, Szparagowa, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Złotno, Krakowska, Biegunowa, Solec, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, Łąkowa, Skłodowskiej-Curie, Wólczańska, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima – WYDAWNICZA.
Linia 86:
- MARATOŃSKA - Waltera-Janke, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 1 Maja, Żeromskiego, Próchnika, Rewolucji 1905r, Sterlinga, Pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Małachowskiego – KONSTYTUCYJNA.
- KONSTYTUCYJNA - Narutowicza, Pl. Dąbrowskiego, Jaracza, Więckowskiego, Żeligowskiego, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Waltera-Janke – MARATOŃSKA.
Linia Z15:
- PLAC WOLNOŚCI – Legionów, Gdańska, Próchnika, Wólczańska, Struga, Gdańska, Mickiewicza, Żeromskiego, Politechniki, Cieszyńska, Pabianicka, Paderewskiego – KARPACKA.
- KARPACKA - Paderewskiego, Zaolziańska, Karpacka, Pabianicka, Politechniki, Żeromskiego, Łąkowa, Żeligowskiego, 1 Maja, Żeromskiego, Próchnika, Gdańska, Legionów - PLAC WOLNOŚCI.
W związku ze zmienionymi trasami utworzono przystanki tymczasowe:
- Żeligowskiego-Zielona w kierunku północnym
- 1 Maja-Żeromskiego w kierunku wschodnim
- 6 Sierpnia-Żeromskiego w kierunku wschodnim
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?