Tragiczny wypadek pod Sieradzem. Jedna osoba nie żyje po...

Tragiczny wypadek pod Sieradzem. Jedna osoba nie żyje po czołowym zderzeniu z tirem [ZDJĘCIA]

Tadeusz Sobczak

Dziennik Łódzki

Aktualizacja:

Dziennik Łódzki

Tragiczny wypadek pod Sieradzem. Jedna osoba nie żyje po czołowym zderzeniu z tirem [ZDJĘCIA]
1/4

Przejdź do
galerii zdjęć

©Tadeusz Sobczak

49-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło w sobotę, po g. 4 rano, na drodze krajowej nr 83 w okolicach wsi Baszków. Jej samochód zderzył się czołowo z tirem.
Opel astra prowadzony przez 49-letnią kobietę zderzyło się czołowo z ciężarówką, w której prawdopodobnie pękła opona.

Rzecznik sieradzkiej policji asp. Paweł Chojnowski informuje, że do tragicznego wypadku doszło na zakręcie.

- Z nieustalonych jeszcze przyczyn kierowca ciężarówki zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas ruchu. Doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym Opel Astra - mówi Chojnowski.


Wskutek zderzenia oba auta znalazły się w rowie. 49-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym poniosła śmierć na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł poważniejszych obrażeń. Podczas zdarzenia był trzeźwy.

W akcji udział wzięły cztery zastępy straży pożarnej. Trzy z PSP w Sieradzu oraz jeden z OSP w Warcie. Strażacy musieli użyć narzędzi do cięcia karoserii, by wyciągnąć z auta ofiarę wypadku.

Dokładne przyczyny tragicznego wypadku pod Sieradzem ustalają policjanci pod nadzorem prokuratury. Droga krajowa nr 83 była zablokowana przez prawie 7 godzin. Ruch został przywrócony o godz. 11.

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA SIERADZ.NASZEMIASTO.PL

Mój Reporter

Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

Dane kontaktowe

Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego Reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

Oświadczenia:

Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

W związku z ciszą referendalną komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo