Energetyczne tornistry z wyprawkami dla dzieci [ZDJĘCIA]

Energetyczne tornistry z wyprawkami dla dzieci [ZDJĘCIA]

em

Dziennik Łódzki

Aktualizacja:

Dziennik Łódzki

Energetyczne tornistry z wyprawkami dla dzieci [ZDJĘCIA]
1/18
przejdź do galerii

©Łukasz Kasprzak

W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla dzieci Słabowidzących i Niewidomych wręczono 20 tornistrów z wyprawkami, ufundowanych przez firmę PGE Dystrybucja S.A.
Dzieciom z klas 1-3 tornistry wręczali Wojewoda Jolanta Chełmińska, Kurator Oświaty Jak Kamiński oraz Dyrektor Generalny PGE Dystrybucja Oddział Łódź-Miasto, Stanisław Łęski.

Po otrzymaniu podarków dzieci zrobiły sobie wspólne zdjęcia z darczyńcami. Firma PGE rozda 1500 "energetycznych tornistrów" w całym regionie łódzkim.

Mój Reporter

Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

Dane kontaktowe

Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego Reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

Oświadczenia:

Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

W związku z ciszą referendalną komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo