Chrobry Głogów - ŁKS Łódź [RELACJA NA ŻYWO]. Łodzianie wygrywają z Chrobrym Głogów [20.07.2018] RELACJA LIVE z Chrobry Głogów - ŁKS Łódź

kos
Chrobry Głogów - ŁKS ŁÓDŹ 0:1

CHROBRY GŁOGÓW - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO.

POCZĄTEK MECZU O GODZINIE 19.30

odśwież (wciśnij F5)

CHROBRY GŁOGÓW

0

ŁKS ŁÓDŹ

1

90+3' Sędzia kończy zawody. ŁKS wygrywa z Chrobrym Głogów.
90'+2 Rzut rożny dla głogowian. Po nieudanym wybiciu Artura Bogusza. Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę na środek boiska.
90'+2 Wolny dla Chrobrego. Uderza głową wysoki Marek Wasiluk. Na szczęście niecelnie.
90'+1 ŁKS broni jednobramkowej przewagi. Gra toczy się w środkowej części boiska
90' Sędzia pokazuje, że doliczy do drugiej części spotkania 3 minuty
89' Faul dla gospodarzy. Do dośrodkowania wychodzi Michał Kołba. Wychodzimy z kontrą
88' Strzał Marka Wasiluka. Michał Kołba odprowadza piłkę wzrokiem
87' Aut dla ŁKS. Po krótkim rozegraniu walka w środku pola i wolny dla Chrobrego
86' **Mateusz Gamrot i Artur Bogusz zatrzymują kontrę przeciwników. Jakub Kostyrka traci piłkę i groźna akcja głogowian. Wycofują na 18. metr. Wrzutka w pole karne. Wybijamy, ale przeciwnicy wybijają na aut 85' Kolejny rzut wolny dla ŁKS. Krótko Wojciech Łuczak. Na skrzydle do piłki nie dał rady dojść Jakub Kostyrka, aut dla przeciwników 84' Gra przeniosła się na stronę łódzkiej drużyny. ŁKS mocno cofnięty, zbyt mocno 83' **Michał Kołba zaczyna z wolnego. Znów piłka przelatuje kilkadziesiąt metrów. Jakub Kostyrka utrzymuje piłkę przy linni bocznej. Podaje do Wojciecha Łuczaka. Centra. Do odbitej piłki przed polem karnym dopada Artur Bogusz. Uderza z dystansu... mocno niecelnie
82' Druga zmiana w drużynie ŁKS. Paweł Wojowski wchodzi za Patryka Bryłę
80' **Michał Kołba wybija daleko piłkę. Na skrzydle Jakub Kostyrka fauluje przeciwnika. Lewą stroną atakuje Chrobry, ale tracą piłkę i mamy aut dla ŁKS. 79' **Jakub Kostyrka wywalczył rzut rożny. Piłkę wysoko zagrywa Wojciech Łuczak. Główkuje Kamil Juraszek, ale piłka wysoko przechodzi nad poprzeczką
78' Z kontrą wychodzą zawodnicy Chrobrego. Dwóch przeciwników na spalonym. Michał Kołba rozpoczyna z rzutu pośredniego
77' Z autu ŁKS. Na środku Patryk Bryła, jest Mateusz Gamrot, ale zwalniamy akcję...
76' Zmiana w ŁKS-ie. Jakub Kostyrka wchodzi na boisko za Piotra Pyrdoła
76' Dośrodkowanie i znów wybija Jewhen Radionow. Piłka wraca w pole karne łodzian, ale Artur Bogusz obija futbolówką jednego z przeciwników i mamy rzut od bramki
75' Piłkę głogowianie rozgrywają w poprzek boiska. Piłkę wybijamy na rzut rożny
74' Akcja Chrobrego zatrzymana już w środkowej części boiska.
72' Mocne uderzenie z kilkunastu metrów na bramkę ŁKS-u. Na szczęście Damian Kowalczyk uderza w środek bramki i bez trudu piłkę łapie Michał Kołba
70' Wrzut w pole karne. Michał Ilków-Gołąb próbował uderzyć głową, ale niecelnie. Michał Kołba wznawia od bramki
69' Chwila walki w środku pola. Piłka trafia w plecy Jana Grzesika i wychodzi na aut
68' Trzecia zmiana w drużynie z Głogowa. Za Jarosława Ratajczaka wchodzi Przemysław Bach
Żółta kartka 67' **Jan Grzesik próbował przerwać akcję Chrobrego. Fauluje i sędzia wyciąga żółty kartonik 66' **Jewhen Radionow zgrał głowę na lewe skrzydło po wybiciu Michała Kołby, a Patryk Bryła wyprzedził rywala i został sfaulowany. Rzut wolny, ok. 10 metrów od linii końcowej. Słabe dośrodkowanie i głogowianie wychodzą z kontrą
65' Na środku boiska faulowany Wojciech Łuczak.
64' Nic nie wyszło z długo rozgrywanej akcji łodzian, ale Artur Bogusz zablokował głową dośrodkowanie Szymona Nowickiego w kontrze
63' **Maksymilian Rozwandowicz do Piotra Pyrdoła. Podaje do Patryka Bryły. Ten zagrywa do Jewhen Radionow... i tak w kółko... ostatecznie tracimy piłkę. Traci ja Piotr Pyrdoł. 62' Dalekie wybicie piłki przez Michała Kołbę. Doszedł do piłki Jewhen Radionow. Uciekł wzdłuż linii końcowej, dobrze się zastawił i strzelił z kilku metrów, ale z blokiem zdążyli rywale. Utrzymujemy sie przy piłce.
Żółta kartka
61' **Bartłomiej Kalinkowski faulowany przy linii bocznej boiska. Żółtą kartkę dostaje Jarosław Ratajczak
60' Wysoko zagrana piłka. Próbuje główkować Damian Kowalczyk. Niecelnie. Od bramki Michał Kołba
59' **Artur Bogusz blokuje dośrodkowanie i rzut rożny dla Chrobrego 58' Łodzianie wypychaja przeciwników na ich połowę. Chrobry rozpoczyna kolejna akcję. Prawą stroną boiska przedzierają się głogowianie, ale Patryk Bryła wybija na aut 57' Faul na Damianie Kowalczyku. Kamil Juraszek unosi zbyt wysoko nogę 56' ŁKS odzyskuje piłkę i wychodzi z kontrą. Do wzdłuż bramki zagranej piłki nie zdążył dojść Patryk Bryła55'** Dwie zmiany w drużynie głogowskiej:

• Sierhij Napołow wchodzi za Bartosza Machaja
  • Przemysław Trytko za Michała Pawlika

54 ' Na spalonym
52'**Jarosław Ratajczak nie przejął piłki w polu bramkowym łodzian, a później zdążył wybić Kamil Juraszek51' Piłkę po dośrodkowaniu wybija Jewhen Radionow. Kontra ŁKS. Patryk Bryła biegnie w stronę bramki przeciwnika, ale do mocno uderzonej piłki szybciej dochodzi bramkarz Sławomir Janicki50' **Radionov fauluje w środku boiska. Wznawia Michał Michalec. ŁKS cofnięty. Atak Chrobrego lewą stroną boiska i rzut rożny dla głogowian
49' **Jewhen Radionow wraca na boisko. Wojciech Łuczak z rożnego w pole karne. Kamil Juraszek uderza głową ale mocno niecelnie 48' **Jewhen Radionow schodzi z boiska z masażystami. Patryk Bryła z rożnego do Jana Grzesika, ten dośrodkowuje i Michał Pawlik wybija głową na kolejny róg
47' Dośrodkowuje wysoko Wojciech Łuczak. Uderza głową Jewhen Radionow, ale piłkę blokują obrońcy. Bedzimemy miec kolejny rzut rożny
46' **Patryk Bryła **przeprowadza pierwszą akcję. Dośrodkowuje z prawej strony i trafia w nogi obrońców. Piłka wychodzi na róg
Wracamy na boisko. Zmian w drużynie ŁKS Łódź nie było w przerwie.

Do przerwy ŁKS prowadzi na wyjeździe

45' Sędzia dolicza 1 minutę do czasu gry
45' Rzut wolny z 30 metrów. Centra w pole karne, akcję z lewej strony zamyka Michał Michalec. Próbował piłkę uderzyć wślizgiem Michał Ilków-Gołąb, ale na szczęście niecelnie.
43' Faulowany Artur Bogusz we własnym polu karnym. Rozpoczynamy z wolnego
42' Chwila przewagi drużyny z Łodzi. Głogowianie wyraźnie załamani po stracie bramki.
40' **Kamil Juraszek do Maksymiliana Rozwandowicza, ten do Mateusza Gamrota. Gamrot do Kamila Juraszka. Piłka trafia do Jana Grzesika. Wchodzi w pole karne. Podaje do Wojciecha Łuczaka, ale mocno niecelnie. I mamy aut bramkowy 38' Przerwa w grze. Na boisku leży Wojciech Łuczak łódzkiej drużyny. Obie grupy kibiców nie szczędzą wyzwisk przeciwnikom. Spiker co chwilę prosi o kulturalny doping
GOL!
37' **ŁKS obejmuje prowadzenie 1:0 Po rzucie rożnym piłka trafia w słupek i spada pod nogi napastnika ŁKS. Jewhen Radionow takich szans nie marnuje

36'**Artur Boogusz niepotrzebnie drybluje. Piłka do Patryka Bryły i znów przejmują ja zawodnicy z Głogowa, ale wybijają na róg. 35' Wyjątkowo senny fragment spotkania. Kolejny rzut rożny dla Chrobrego. Jewhen Radionow wybija głową piłkę. Przejmują ją głogowianie, ale po chwili piłka ucieka im na aut 34' **Damian Kowalczyk fauluje na środku boiska Wojciecha Łuczaka
33' Próbuje strzelać Piotr Pyrdoł. Płasko i lekko. Piłka dotoczyła się do rąk Sławomira Janickiego
32' **Jan Grzesik do Patryka Bryły, ale ten zablokowany i aut dla Chrobrego 31' Piłka po niedokładnym rozegraniu trafia w ręce Sławomira Janickiego. Bramkarz Chrobrego zagrywa do swoich obrońców. Nieudana próba zagrania w poprzek boiska i mamy aut 30' W środku boiska faulowany jest Wojciech Łuczak. Krótko rozegrana piłka między Patrykiem Bryła i Wojciechem Łuczakiem29' **Jarosław Ratajczak wrzuca w pole karne. Po chwili zamieszania wybijamy piłkę... zbyt krótko. Do piłki wychodzi Michał Kołba i zażegnuje niebezpieczeństwo
28' Akcja Chrobrego przerwana przez Patryka Bryłę. Kamil Juraszek wybija na aut
27' Pierwszy strzał ŁKS. Po rzucie wolnym, głową uderza Jewhen Radionow, ale piłka przelatuje kilkanaście centymetrów nad poprzeczką.
26' **Łukasz Zejdler fauluje i sędzia upomina go stanowczo. Na razie tylko słownie 25' Przy piłce utrzymują się zawodnicy z Głogowa. Próba zagrania za plecy obrońców, ale dobrze ustawiony jest tutaj Artur Bogusz24' Niepotrzebna strata Piotra Pyrdoła w środku pola. Damian Kowalczyk uderza z niemal 30 metrów. Na szczęście dla łodzian niecelnie 23' **Jewhen Radionow do Patryka Bryły na prawą stronę. Ten podaje do Bartłomieja Kalinkowskiego. Ten próbuje do Wojciecha Łuczaka, ale zbyt mocno i piłka wychodzi za linię końcową boiska
22' Po źle rozegranym rzucie rożnym piłka wychodzi poza linie końcową i wznawia od bramki Michał Kołba
21' ŁKS w jedenastu broni się na własnej połowie. Z ostrego konta uderza Damian Kowalczyk z Głogowa. Kamil Juraszek blokuje strzał. Mogło być 1:0 dla Chrobrego. Skończyło się rzutem rożnym dla Chrobrego
19' **Jarosław Ratajczak próbował centrować albo strzelać. Mocno podkręcona futbolówka wychodzi na aut bramkowy 18' **Michał Kołba zmuszony do wyjścia poza "16". Wybija piłkę daleko
17' Aut dla ŁKS-u. Powolnie budujemy atak pozycyjny. Łodzianie wymieniają sporo podań w centralnej części boiska. Rzut od bramki po tym, jak Patryk Bryła wybił piłkę za linię końcową
15' Kolejny faul na Wojciechu Łuczaku. Sędzia Tomasz Wajda nie sięga jeszcze po kartonik
14' Krótko rozegrany rzut rożny. Piłka wycofana na 20 metr, a po chwili przejmuje ją Wojciech Łuczak i podaje do Piotra Pyrdoła
13' Kolejna niebezpieczna akcja Chrobrego. Wybijamy piłkę na róg
12' Chrobry Głogów przy piłce niemal non-stop. Łodzianie zamknięci na własnej połowie
11' Obrona łódzkiej drużyny ustawiona dość "nisko". Obrońcy starają się bronić dopiero na 30. metrze
10' **Wojciech Łuczak piętą próbował zagrać na wolne pole do Patryka Bryły efektownie, ale bardzo niedokładne 9' Groźna akcja Chrobrego Głogów. ŁKSiacy blokują strzał. Nieudana dobitka Szymona Nowickiego, który próbował uderzyć wolejem 8' **Wojciech Łuczak z wolnego. Wrzuca na lewą stronę boiska, ale mocno niedokładnie i obrońcy wybijają piłkę
6' ŁKS stara się prowadzić atak pozycyjny. Jan Grzesik faulowany na prawej stronie boiska
5' **Bartosz Machaj będzie centrował z rożnego. Krótko. Piłkę wybija na aut Radionov 4' **Piotr Pyrdoł mocno trafiony piłką podnosi się z trudem z boiska. Po kolejnej próbie strzału będzie rożny dla Chrobrego
3' Akcja Chrobrego, ale bez problemu powstrzymana przez zawodników ŁKS
2' Drużyna Kazimierza Moskala przeprowadza pierwszą akcję lewą stroną boiska. Obrońcy wybijają piłkę poza boisko
1' Rozpoczynamy. ŁKS do boju! Dwóch nowych zawodników na bokach obrony ŁKS Łódź

19:29 Pilkarze już na murawie.

19:19**ŁKS Łódź**
Michał Kołba, Jan Grzesik, Maksymilian Rozwandowicz, Kamil Juraszek, Artur Bogusz, Mateusz Gamrot, Bartłomiej Kalinkowski, Wojciech Łuczak, Patryk Bryła, Piotr Pyrdoł, Jewhen Radionow
Rezerwowi: Budzyński, Sobociński, Rozmus, Kostyrka, D. Ramirez, Wojowski, Kujawa.

19:17**Chrobry Głogów**
Sławomir Janicki, Michał Ilków-Gołąb, Michał Michalec, Marek Wasiluk, Jarosław Ratajczak, Michał Pawlik, Robert Mandrysz, Szymon Nowicki, Łukasz Zejdler, Bartosz Machaj, Damian Kowalczyk
Rezerwowi: Abramowicz, Borecki, Wajsak, Bach, Stolc, Napołow, Trytko

19:08 Mecz Chrobry Głogów - ŁKS Łódź poprowadzi sędzia Tomasz Wajda z Żywca. Sędziemu głównemu asystuja panowie: Sławomir Kowalewski oraz Wojciech Szczurek

19:06 Trwa rozgrzewka obu drużyn

19:01 Zapraszamy na relację live z drugiego spotkania I ligi piłkarskiej w sezonie 2018/2019

Rozwandowicz&Bogusz

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chrobry Głogów - ŁKS Łódź. Początek spotkania o godz. 19.30