Dwa złote medale wojowników z KSW ŁKS Łódź Boks w najtwardszej formule, czyli K-1

Tomasz Koniarski +91kg senior zajął pierwsze miejsce i zdobył okazały puchar w formule K-1 po dwóch znakomitych walkach KSW ŁKS Łódź Boks
Wybraliśmy się do Szczecina na turniej Polish Fighter Cup. Była to już siódma edycja konfrontacji kickboxingu, karate, taekwondo i muay thai - informuje Grzegorz Goliński, trener ŁKS Łódź Boks.

246 zawodników i zawodniczek z 50 klubów (w tym z Niemiec) rywalizowało w formułach light contact, kick-light, full contact, low-kick, K - 1 Rules.
Nasi reprezentanci z KSW ŁKS Łódź Boks wybrali najtwardszą formułę czyli K-1 i wywalczyli w niej dwa złote medale.

Pierwsze miejsce i okazały puchar w formule K-1 po dwóch znakomitych walkach wywalczył Tomasz Koniarski +91kg senior.
Na najwyższym stopniu podium w formule K-1 stanął również Adrian Stasiak -71kg senior.

Trzeci z reprezentantów naszego klubu - Marek Krygier (K-1 -81kg) doznał kontuzji i mimo wygranej pierwszej walki nie dotarł do strefy medalowej - kończy Grzegorz Goliński.