Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Polska

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love

  ©Materiały Prasowe

  Niska cena, przejrzystość i dopasowanie to cechy najlepiej opisujące najnowszą ofertę Orange Love. Za mniej niż trzy złote dziennie otrzymujemy dostęp do szybkiego internetu, telewizji w jakości 4K i nielimitowanych rozmów komórkowych i stacjonarnych.
  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love

  ©Materiały Prasowe

  - Słuchamy uważnie naszych klientów, aby dostarczać im oraz ich rodzinom usługi, które uczynią ich życie łatwiejszym i wygodniejszym, które pomogą im być bliżej wszystkiego, co kochają. W Orange Love znajdą to wszystko –najlepsze i proste rozwiązania oparte na nowoczesnych technologiach, zupełnie nową jakość doświadczania telewizji w bardzo przystępnej cenie – mówił podczas prezentacji nowej oferty w Warszawie Jean-François Fallacher prezes Orange Polska. W wydarzeniu wzięła udział m.in. znana vlogerka Arlena Witt i krytyk filmowy Tomasz Raczek. Oboje podkreślali, jak ważny jest szybki internet w ich codziennym zawodowym i prywatnym życiu.

  Orange Love to cztery najbardziej potrzebne usługi dla domu w jednym pakiecie, dzięki którym wszyscy domownicy mogą być w kontakcie z bliskimi, cieszyć się możliwościami jakie oferuje szybki dostęp do internetu i oglądać telewizję w najlepszej jakości 4K Ultra HD. Co ważne, zasięg superszybkiego internetu Orange Światłowodu obejmuje już ponad 1,5 mln. polskich gospodarstw domowych i liczba ta będzie cały czas wzrastać.

  Klienci korzystający z Orange Światłowodu otrzymają w zestawie także nowy dekoder telewizyjny
  Samsung, umożliwiający oglądanie telewizji i filmów w najwyższej jakości 4K Ultra HD. W pakiecie znajdzie się też zupełnie nowy modem FunBox 3.0 z superszybkim Wi-Fi pozwalającym na transfer danych w prędkości osiąganej do tej pory połączeniem kablowym. Oba urządzenia pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości, jakie oferuje tak szybkie łącze internetowe. Klienci mają również możliwość wyboru z pakietu Orange Love tylko dwóch usług (internet i telefon komórkowy). Dodatkowo do wszystkich pakietów można dokupić kolejną kartę SIM z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w abonamencie za 19,99 zł miesięcznie.

  Orange Love zawierający cztery usługi w zestawie z Orange Światłowodem jest dostępny już od 69 zł za miesiąc w pierwszym roku umowy. Przez kolejne 12 miesięcy opłata wyniesie 99,90 zł. Orange oferuje również telewizory Samsung, które pozwolą oglądać zakupione programy telewizyjne i filmy w najwyższej jakości obrazu.
  Warto podkreślić, że za wszystkie usługi klienci otrzymają tylko jeden rachunek.

  Pomarańczowy operator przygotował także ofertę dla firm. Za 84,88 zł + VAT można korzystać z Światłowodu 100 Mb/s i dwóch kart SIM z abonamentem Orange Biz Krajowy.

  Najnowsza propozycja od Orange jest dostępna od 10 lutego.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (7)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  orange to debile

  ... (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  zamawiam technika z umowa na okreslony dzien godzine. nikt sie nie pojawia!
  kabla do nowego domu ok4m w moim przepuscie nie chca polozyc!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Gorsza oferta

  qqq (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

  Dostaliśmy dziś ofertę Orange Love. internet światłowodowy obejmuje mniej programów niż mamy obecnie na zwykłym kablu, zwłaszcza uboższa jest oferta programów zagranicznych w językach obcych, nawet...rozwiń całość

  Dostaliśmy dziś ofertę Orange Love. internet światłowodowy obejmuje mniej programów niż mamy obecnie na zwykłym kablu, zwłaszcza uboższa jest oferta programów zagranicznych w językach obcych, nawet nie można ich dokupić w pakiecie dodatkowym. Mamy sobie dać rozwiercić ściany po to żeby mieć gorszą ofertę? Chyba kogoś pogieło.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Mam życzenie

  kolt (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 26 / 28

  aby w środku oglądania filmu lub meczu nie włączała mi się na pół godziny aktualizacja modemu, co w Orange jest normą. Mimo zachęcania mnie do przejścia na światłowód (moze byśmy się nawet...rozwiń całość

  aby w środku oglądania filmu lub meczu nie włączała mi się na pół godziny aktualizacja modemu, co w Orange jest normą. Mimo zachęcania mnie do przejścia na światłowód (moze byśmy się nawet zdecydowali gdyby firma poprawiła poziom usług technicznych) jestem coraz bliżej decyzji o rozstaniu się z tą firmą.zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  do Mam życzenie

  emska (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 25 / 25

  Mam Orange światłowód net+tv i nic mi sie takiego nie dzieje - aktualizacje nierzadko mają miejsce w nocy, jeśli za dnia, to nigdy nie trwało to pół godziny.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Przecież ten artykuł to reklama.

  Paulakqwerty (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 26 / 29

  Przecież ten artykuł to normalna reklama oferty Orange.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  .

  . (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 30 / 28

  Całkiem bystry jesteś...

  (nad tytułem artykułu jest nawet informacja)

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Przecież ten artykuł to reklama.

  Paulakqwerty (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 26 / 26

  Przecież ten artykuł to normalna reklama oferty Orange.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo