Efektowne zwycięstwo siatkarek Budowlanych Łódź na inaugurację Orlen Ligi

Krzysztof Szymczak / archiwum
Bardzo udana była piątkowa inauguracja Orlen Ligi. Siatkarki Budowlanych Łódź zmiażdżyły rywalki z Legionowa 3:0. To był pogrom.

W piątek siatkarki Budowlanych Łódź rozpoczęły sezon Orlen Ligi. Zmierzyły się na wyjeździe z SK Bank Legionovia.

Już w pierwszym secie łodzianki grały doskonale. Wygrały seta 25:13, czyli zmiażdżyły rywalki. W drugim secie wygrały 25:15, a w trzecim 25:18. Mecz trwał zaledwie 47 minut. To była prezentacja siły drużyny Budowlanych Łódź. Łodzianki zaprezentowały wielką formę, oby tak było w następnych meczach.

Łodzianki wystąpiły w Legionowie w składzie: Daiana Muresan, Gabriela Polańska, Aleksandra Liniarska, Ewelina Tobiasz, Aleksandra Gromadowska, Magdalena Woźniczka, Sylwia Pycia, Julia Twardowska, Heike Beier, Ewelina Sieczka-Brzezińska, Dorota Medyńska, Pavla Vincourova, Martyna Grajber.

W piątek, 23 października, o godz. 18 w Atlas Arenie siatkarki Budowlanych spotkają się z BKS Aluprof Bielsko- Biała.

Siatkarki Budowlanych Łódź są gotowe do startu nowego sezonu

W Orlen Lidze barwy Budowlanych bronić będą:
Rozgrywające:
1. Pavla Vincourova (data urodzenia 12.11.1992)
2. Ewelina Tobiasz (6.02.1994)
Przyjmujące:
3. Martyna Grajber (28.03.1995)
4. Aleksandra Gromadowska (03.02.1996)
5. Ewelina Sieczka-Brzezińska (26.01.1988)

Siatkarki Budowlanych Łódź wygrały z Wisłą Warszawa [ZDJĘCIA]

Budowlani Łódź rozpoczęli sprzedaż biletów i karnetów na mecze siatkarek. Bilety dostępne są w cenie: normalny- 15 zł, ulgowy 10 zł. Karnety w cenie: normalny- 120 zł, ulgowy- 80 zł Dostępne w sprzedaży są również złote karty VIP w cenie 500 zł (miejsce w loży VIP + catering).