W podanym wątku nie ma żadnych odpowiedzi

jeleń mąż sarny? (1)

znam go (83.10.12.xxx) 13.05.09, 10:17

Nie jelenia szukał, tylko rogacza vel kozła - samca sarny. Jelenie mają obecnie okres ochronny, świadomość przyrodnicza dziennikarzy najwyraźniej też...

regulamin

jestem pod wrażeniem tej informacji
ŁodzianinPK Wiadomość dnia... no dziwię się, że w wiadomościach o tym nie mówili....no a film to na Oscara zasłużył jak nic. »

trudno o szacunek kiedy do generala jak do kaczki, a potem szuka sie dowodow latami...
długo_pis nie wspomne o innych sukcesach.. dobrze ze i naszym przestepcom brak talentów... »

b
b Zacznie się problem jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy ambulansu.. Dla mnie typowe cebuloki aspirują do zamkniętych osiedli. »

Jeśli ktoś sprzeciwia się budowie Kościoła lub
Jan nie chce wysłać dziecka na lekcje Religii TO POWINIEN ZŁOŻYĆ WNIOSEK O APOSTAZJĘ Pozdrawiam. »

A pracownik naukowy
Cenzor Mnie bardziej interesuje ile zarabia pracownik naukowy z habilitacją lub tuż przed, słyszałem że to są śmieszne pieniądze jakieś 2000 na rękę, na Uniwersytecie a jak to wygląda na innych uczelniach?, źle opłacany pracownik dydaktyczny to straty dla studentów i nauki.!!! Ale lewaki zawsze pogardzali tymi ludźmi i traktowali ich jak meneli!!!! »

A co do Euro 2012, POdobnie jak np. w Niemczech i wszędzie na świecie POzostaną tylko długi
123456 (taki socrealistyczny pomysł a la Gierek bis) - szacuje się ze cały zysk włączając sklepy, hotele, itp. wyniósł 500 mln euro, a wydatki 10 x tyle. Kibice stanowili zaledwie 0.01% turystów rocznie. Do tego pijackie burdy, dewastacja pociagów, hoteli odstraszają bogatszych spokojnych turystów powodując więcej strat niż zysków Polecam tekst: Dziesięć mitów Euro 2012 http://w ww.sfora.pl/Polska-kupila-Euro-2012-za-ogromna-lapowke-Powazny-zarzut-a25510 http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kase-zgarnie-UEFA-a-Polsce-zostana-puste-stadiony,wid,13183340,komentarz.html Euro 2012 może okazać się klęską właśnie wtedy, gdy przebiegnie zgodnie z planem. Portugalia i Korea Południowa po mistrzostwach zostały z pustymi stadionami, z którymi nie bardzo wiadomo, co zrobić. To samo w RPA, gdzie np. w Kapsztadzie kontrahent wycofał się z obsługi obiektu po imprezie – okazała się kompletnie nieopłacalna. »

Orkiestra wydęta
meloman Rury stare, kominy zatkane, pół Katowic jest w takim stanie, ważne że mamy super kolorową siedzibę Orkiestry i nowy budynek Urzędu! »

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Dzienniklodzki.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij