W podanym wątku nie ma żadnych odpowiedzi

jeleń mąż sarny? (1)

znam go (83.10.12.xxx) 13.05.09, 10:17

Nie jelenia szukał, tylko rogacza vel kozła - samca sarny. Jelenie mają obecnie okres ochronny, świadomość przyrodnicza dziennikarzy najwyraźniej też...

regulamin

Rodzina 500+
ARES W końcu rząd co robi coś dla ludzi a nie jak te bydlaki z PO tylko kradli »

Trzeba zrobić
Mat Dobry czas na zarobek dopóki syn jest prezydentem Po ile książka i w jakim nakładzie? »

Konsultowal z " chrabjom bulem " ?
an18 Tamten wsi-ok też tak zrobił Polsce na odchodne . »

A co do Euro 2012, POdobnie jak np. w Niemczech i wszędzie na świecie POzostaną tylko długi
123456 (taki socrealistyczny pomysł a la Gierek bis) - szacuje się ze cały zysk włączając sklepy, hotele, itp. wyniósł 500 mln euro, a wydatki 10 x tyle. Kibice stanowili zaledwie 0.01% turystów rocznie. Do tego pijackie burdy, dewastacja pociagów, hoteli odstraszają bogatszych spokojnych turystów powodując więcej strat niż zysków Polecam tekst: Dziesięć mitów Euro 2012 http://w ww.sfora.pl/Polska-kupila-Euro-2012-za-ogromna-lapowke-Powazny-zarzut-a25510 http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kase-zgarnie-UEFA-a-Polsce-zostana-puste-stadiony,wid,13183340,komentarz.html Euro 2012 może okazać się klęską właśnie wtedy, gdy przebiegnie zgodnie z planem. Portugalia i Korea Południowa po mistrzostwach zostały z pustymi stadionami, z którymi nie bardzo wiadomo, co zrobić. To samo w RPA, gdzie np. w Kapsztadzie kontrahent wycofał się z obsługi obiektu po imprezie – okazała się kompletnie nieopłacalna. »

Panie Górski... Pan chyba nie wytrzeźwiałeś albo jesteś głupi albo płacą Ci za brak logiki...
Pole "Podpis" nie może być puste. Popatrz na swoje argumenty. CZŁOWIEKU CO TY BREDZISZ! Teraz będą przesiadki - z oczekiwaniem maksymalnie 7,5 minuty a do tej pory WEDŁUG CIEBIE Łodzianie musieli czekać 20 minut. Czy Ty masz Łodzian za debili? Sądzisz że jeśli autobus ma podjechać o 8.00 to Łodzianie przychodzili zawsze o 7.40 i czekali to 20 minut? i jestem w stanie obalić każdy twój argument ale jest niedziela rano i mi się nie chce. Człowieku, dostałeś tą robotę po znajomości? »

Prymityw
oki Jak trzeba być prymitywną osobą aby nie wiedzieć co się podpisuje . Okazało się na tym przykładzie że on nie ma nic do powiedzenia . Jest tylko pionkiem na szachownicy Jarka Katyńskiego »

Podaruje tabletki antykonc.
Anty 500 Nazwisko adekwatne do stylu zycia »

Polska Press Sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Dzienniklodzki.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.