III liga: Legia II Warszawa - Mechanik Radomsko 4:0 [ZDJĘCIA]

pj
Przemysław Jafra
Festiwal strzelecki urządziła sobie Legia Warszawa w meczu z Mechanikiem Radomsko. Piłkarze Mechanika przegrali 0:4.

Spotkanie było popisem Brazylijczyka Sylvino da Cruza Peu, który zagroził bramce Mechanika już w 13. minucie. Rafał Dawid odbił jednak piłkę na róg. Po jego rozegraniu obrona Mechanika się pogubiła i Sylvino nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce.

W 32. minucie bramkarza zespołu z Radomska ponownie pokonał Sylvino. Chwilę potem mogło być już 3:0. Legioniści mieli rzut karny. Słabiutki strzał Kamila Anczewskiego bez problemów obronił Dawid.

W pierwszej części meczu radomszczanie mieli tylko jedną okazję bramkową. Po zagraniu Jakuba Tazbira nad bramką uderzał Adam Olejnik.

Pierwsze minuty drugiej odsłony to dalszy popis Sylvino. Już osiem minut po wznowieniu gry Brazylijczyk silnym strzałem po raz trzeci zmusił do kapitulacji bramkarza Mechanika.

Po tym golu warszawianie nieco odpuścili. Jednak sześć minut przed zakończeniem meczu składną akcję Legionistów sfinalizował celnym uderzeniem Norbert Misiak.

Już w sobotę kolejny mecz Mechanika. Podopieczni trenera Rafała Ozgi na własnym boisku podejmować będą Omegę Kleszczów. Początek meczu o godz. 11. Być może obejrzą go już kibice. W czwartek późnym popołudniem Wydział Dyscypliny Łódzkiego Związku Piłki Nożnej ma podjąć decyzję, czy zawiesi karę, jaką wcześniej nałożył na klub.