III liga: Warta prowadziła z ŁKS 2:0, ale zremisowała 2:2. Kibice nie kryli irytacji FOTO

Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz zremisowała z ŁKS Łomża
Warta Sieradz zremisowała z ŁKS Łomża Fot. Dariusz Piekarczyk
Warta podejmowała w niedzielne popołudnie beniaminka ŁKS Łomża. Po pierwszej połowie drużyna trenera Tomasza Pozorskiego prowadziła 2:0, a spokojnie mogła wyżej. Po zmianie stron gospodarze pogubili się, na dodatek czerwoną kartką upomniany został Przemysław Kita, i spotkanie zakończyło się remisem 2:2, który jest porażką sieradzan.

W 65 minucie Przemysław Kita z Warty upomniany został czerwoną (druga żółta) kartką. Drugie „żółtko” sieradzanin ujrzał za próbę wymuszenia rzutu karnego. Warto dodać, że mecz obserwowało około pół tysiąca kibiców.

Warta Sieradz - ŁKS Łomża 2:2 (2:0)
1:0 - Seweryn Michalski (10, głową)
2:0 - Adrian Filipiak (34, głową)
2:1 - Szymon Kuźma (76)
2:2 - Przemysław Żebrowski (90+2)