III liga: Warta Sieradz - Broń Radom 3:2 [ZDJĘCIA]

Dariusz Piekarczyk
Mecz Warta Sieradz - Broń Radom
Mecz Warta Sieradz - Broń Radom Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz została liderem III ligi łódzko-mazowieckiej. Biało-zieloni wygrali w środę zaległy mecz z Bronią Radom 3:2 (1:0) i awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Zwycięski gol dla Warty padł w piątej minucie doliczonego czasu gry. Zdobył go Marcin Nowak.

Warta prowadziła od 6 minuty po golu Michała Stasiaka. Na 2:0 podwyższył, w 48 minucie, Przemysław Różycki. Potem były dwa gole Broni i w końcu bramka Marcina Nowaka.

Ciekawostką jest fakt, iż radomianie przyjechali na mecz bez koszulek, których po prostu zapomnieli. Grali więc w rezerwowych strojach biało-zielonych.