Tańcz więcej: Piotr Rogucki, Paulina Przybysz, Kuba Karaś w...

  Tańcz więcej: Piotr Rogucki, Paulina Przybysz, Kuba Karaś w Wytwórni. Wygraj bilety

  Aida Stępniak

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  W Łodzi w sobotę swoje propozycje list muzycznych zaprezentuje m.in. Piotr Rogucki

  W Łodzi w sobotę swoje propozycje list muzycznych zaprezentuje m.in. Piotr Rogucki ©Ewelina Wójcik/archiwum Polska Press

  Koncert „Tańcz więcej: Piotr Rogucki, Paulina Przybysz, Kuba Karaś”, odbędzie się w sobotę, 28 stycznia, w Wytwórni. Mamy dla Was wejściówki!
  W Łodzi w sobotę swoje propozycje list muzycznych zaprezentuje m.in. Piotr Rogucki

  W Łodzi w sobotę swoje propozycje list muzycznych zaprezentuje m.in. Piotr Rogucki ©Ewelina Wójcik/archiwum Polska Press

  Sobotnie wydarzenie jest organizowane w ramach ogólnopolskiego cyklu WIĘCEJ, którego celem jest aktywna promocja kreatywnych metod spędzania wolnego czasu. Ma łączyć otwartych ludzi oraz niezależne miejsca. Jednym z pomysłów związanych z tym projektem jest idea „tańcz WIĘCEJ”, zakładająca zaproszenie znanych artystów do współpracy w nowej odsłonie - w roli DJ’a.

  Wydarzenie w ramach „tańcz WIĘCEJ” ma być alternatywą dla weekendowych tanecznych imprez dzięki odpowiednio dobranym playlistom i wizualnej oprawie.
  W Łodzi w sobotę swoje propozycje list muzycznych zaprezentują wokalista Kuba Karaś związany z grupą The Dumplings, Piotr Rogucki kojarzony z Comą oraz Paulina Przybysz, która wraz z siostrą Natalią występowała w zespole Sistars.

  Koncert „Tańcz więcej: Piotr Rogucki, Paulina Przybysz, Kuba Karaś” odbędzie się w sobotę 28 stycznia. Początek o godz. 21. Bilety kosztują 20 i 30 zł (z kartą Wytwórni o 5 zł mniej).

  Mamy dla Was podwójne zaproszenie na sobotni koncert. By wygrać, napiszcie nam, jaka jest Wasza wymarzona playlista na imprezę taneczną. Na Wasze maile czekamy pod adresem konkursy@dzienniklodzki.pl do godz. 18, w piątek, 27 stycznia.

  Wejściówki powędrują do autora najciekawszej naszym zdaniem odpowiedzi. W mailach nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu - ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

  ZOBACZ | Wydarzenia minionego tygodnia w Łódzkiem

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  DAWAC TE WEJSCIOWFKI JA CHCE ....

  b (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

  :))0

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo