BRONX – Summer Edition już wkrótce

  BRONX – Summer Edition już wkrótce

  Jakub Mlonka

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  BRONX – Summer Edition już wkrótce

  ©mat. prasowe

  Mieszkańcy Łodzi odliczają ostatnie dni do wakacji. Natomiast lokalni hip-hopowcy z grupy NTK wyczekują swojego okrągłego jubileuszu z okazji 20-lecia zespołu. Z tej okazji przygotowali dla zainteresowanych szereg warsztatów, pokazów i koncertów w rytmie „czarnego brzmienia” wprost z ulic Nowego Jorku.
  BRONX – Summer Edition już wkrótce

  ©mat. prasowe

  Impreza pod szyldem „BRONX – Summer Edition” odbędzie się w najbliższą sobotę (24 czerwca) od godziny 20 w klubie muzycznym KIJ mieszczącym się przy ulicy Jaracza 45 ( dawny Bagdad Cafe). Sobotnie wydarzenie jest tylko namiastką pełnych obchodów 20-lecia istnienia grupy, które czekają na nas jeszcze w 2017 roku.

  Jubilaci do wspólnego koncertowania zaprosili wielu znanych artystów takich jak : legendarni wykonawcy ze składu VADEMECUM, Jan Wyga i Kas z zespołu Afront, Bonez, Spinache ,Familia HP, BU, Galimatias Squad, Defakto, More & More Records, a także Oset & Oskier. Konferansjerem zabawiającym zebraną publiczność będzie pochodzący z Warszawy freestyle’owiec Proceente.

  - Od godziny 10 zapraszamy wszystkich sympatyków Hip-Hopu do parku Baden-Powella znajdującego się przy ul. Małachowskiego w Łodzi. W okolicach muszli koncertowej odbędą się warsztaty, które przygotowane zostały we współpracy z Fundacją Prospołeczną PODUCHA. – mówi Dawid „Mapet” Żurowski, organizator wydarzenia. – Na dzieci i dorosłych czekają zajęcia z DJ-ingu, graffiti, tańca breakdance, capoeiry, a także pokazy taneczne w wykonaniu zespołów Kamann Kids i Kamann 2 Dance. – dodaje.

  Dwie pierwsze odsłony „Bronx Hip-Hop Festival” w 2015 i 2016 roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony publiczności. Ze wstępnych informacji wynika, że jesienią artyści z NTK planują zorganizować trzecią edycje wielkiego muzycznego wydarzenia w naszym mieście. W tym przypadku pozostaje nam jedynie wyczekiwać potwierdzenia tej informacji i ogłoszenia pierwszych rapowych gwiazd, które odwiedzą Łódź.

  Bilety do nabycia w cenie 20 zł. Udział w warsztatach bezpłatny.

  ZOBACZ | Wydarzenia minionego tygodnia w Łódzkiem

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo