Kultura na bruku w centrum Łodzi

  Kultura na bruku w centrum Łodzi

  DP

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  „Kultura na bruku” to inicjatywa Łódzkiego Centrum Wydarzeń obejmująca spektakle teatralne, pokazy filmowe, koncerty muzyki klasycznej w centrum miasta.
  Kultura na bruku

  Kultura na bruku ©mat. prasowe

  W cyklu Piotrkowska Kameralnie w wakacyjne środy od g. 20 w Pasażu Rubinsteina odbywać się będą koncerty. 5 lipca wystąpi Apertus Quartet, 12 lipca – Ars Harmonica, 19 lipca – Mellow Five, 26 lipca – Hot d’Jazz Trio, 2 sierpnia – Strzelczyk, Erenc, Rodowicz, 9 sierpnia – Leszek Kułakowski Trio, 16 sierpnia – Zespół Kameralny Multicamerata, 23 sierpnia – Siergiej Wowkotrub Quartet, 30 sierpnia – Big Band Fabryka Wełny.

  W czwartki od g. 21 przy ul. Piotrkowskiej (na odcinku 6 Sierpnia/ Zielona) zainstaluje się Kino Trotuar. 6 lipca będzie można zobaczyć film „Kingsajz” Juliusza Machulskiego, 13 lipca– „Sami swoi” Sylwestra Chęcińskiego, 20 lipca – „Nie ma róży bez ognia” Stanisława Barei, 27 lipca – „Vabank” J.
  Machulskiego, 3 sierpnia – „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął” Feliksa Herngrena, 10 sierpnia – „Nietykalni” Oliviera Nakache i Erica Toledano, 17 sierpnia – „Postrzyżyny” Jiří Menzla, 24 sierpnia – „Jak zostać królem” Toma Hoopera, 31 sierpnia – „Lokator” Alfreda Hitchcocka.

  Zobacz też:Koncert na wstążki - kolorowa instalacja na Starym Rynku w Łodzi [ZDJĘCIA]

  A w piątki od g. 20 widzów zaprosi Teatralny Pasaż Róży, przy ul. Piotrkowskiej 3 (bilety 10 zł). 7 lipca spektakl „Chamlet”, monolog Michała Zielińskiego, pokaże Och Teatr (Warszawa), 14 lipca – „Lament na placu Konstytucji” Teatr Polonia (Warszawa), 21 lipca – „Kredyt zaufania” Teatr Kto (Kraków), 11 sierpnia – „One mąż show”, monolog Szymona Majewskiego, Och Teatr, 18 sierpnia – Impro Atak!

  ZOBACZ | Wydarzenia minionego tygodnia w Łódzkiem

  Czytaj także

   Komentarze (5)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ŁCW

   zorientowany (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Dobry tytuł jak na to co oferuje ŁCW czytaj kultura sięgnęła bruku lub znalazła się na bruku przez podobnych panu Łysio. a do tego na koncertach wszystkie konie ze stajni impresariatu kolejnego...rozwiń całość

   Dobry tytuł jak na to co oferuje ŁCW czytaj kultura sięgnęła bruku lub znalazła się na bruku przez podobnych panu Łysio. a do tego na koncertach wszystkie konie ze stajni impresariatu kolejnego pana dojącego miasto GOŁĘBIE ĆWIERKAJĄ ŻE KTOŚ W TYM ORKU DUŻOOOO ZAROBI!!!!
   http://centrumwydarzen.lodz.pl/zp-371-11-2017-informacja-o-zamowieniu/ zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Fakt

   propozycje "kulturalne" ŁCW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   to zgroza z bruku.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ŁCW

   true (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   Wtórny badziew. ŁCW podczepia się pod wszystko, co uzasadni jego istnienie. Politruki, odczepcie się od kultury, boście jełopami. Znam oczytanie politruków z ŁCW. Jakież wy szkoły pokończyliście,...rozwiń całość

   Wtórny badziew. ŁCW podczepia się pod wszystko, co uzasadni jego istnienie. Politruki, odczepcie się od kultury, boście jełopami. Znam oczytanie politruków z ŁCW. Jakież wy szkoły pokończyliście, że tak wam śpieszno kulturę tworzyć? Sęk w tym, że marne. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ogromnie się cieszymy że PRLowskie nawyki znikną razem z wami.

   To o was Pinokio. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kultura na bruku w centrum Łodzi

   pracownik Teatru Pinokio (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   Teatr Pinokio niedługo będzie na bruku!!!!!!!!!!!!!!!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo