ŁKS - Dolcan Ząbki 1:0 (ZDJĘCIA)

Redakcja
Piłkarze ŁKS pokonali Dolcan Ząbki 1:0 w meczu dziewiętnastej kolejki pierwszej ligi. Łodzianie wrócili na pierwsze miejsce w tabeli.

Mecz nie mógł zachwycić kibiców, a Dolcan długimi minutami przeważał. Gola dla ŁKS zdobył Maciej Bykowski, który w 55 minucie wykorzystał dośrodkowanie Marcina Smolińskiego. Z kolei Smoliński pięć minut wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego.

Więcej w sobotnim wydaniu "Dziennika Łódzkiego"

ŁKS - Dolcan Ząbki 1:0

Gol: Maciej Bykowski (55)
Sędzia: Tomasz Garbowski (Kluczbork)
Widzów: 4270
ŁKS: Wyparło - Gieraga, Klepczarek, Łabędzki, Kaczmarek - Bykowski, Kłus, Mączyński (90, Mowlik), Romańczuk, Kosecki (46, Smoliński, 72, Kujawa) - Mięciel. Trener: Andrzej Pyrdoł.
Dolcan: Leszczyński - Piesio, Ciesielski, Dziewicki, Korkuć (82, Gawęcki) - Robaszek (70, Koziara), Bazler, Kosiorowski, Chylaszek, Świerblewski - Buśkiewicz (67, Chałas). Trener: Robert Moskal.